Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 17.11.2017 - 20:29:49     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Dubnová nabídka artových filmů na Cinemax 2

  Autor: HBO Europe/satCentrum , e-mail: info@hbo.cz Přidané: 28.03.2017Placený filmový artový kanál Cinemax 2 uvede v dubnu např. drama ze současného Ruska (M)UČEDNÍK, komedii ROSALIE BLUM a historické biografické drama KRÁLOVNA KRISTÝNA.
(M)UČEDNÍK (Učenik)

Dospívající Venjamin, zmítaný mystickou krizí, vyvádí svou matku, spolužáky a vůbec celou školu z míry obskurními otázkami. Mohou dívky docházet na hodiny plavání v bikinách? Patří sexuální výchova do školních lavic? Má být teorie evoluce vyučována jako součást přírodních věd? Dospělí začnou být brzy ze striktních názorů mladíka, který uznává jen Písmo svaté, zděšení, ale nikdo kromě Jeleny, chlapcovy učitelky biologie, se neodváží jeho náboženskému fanatismu oponovat. A pozor: nejsme v carském, ale v ryze současném Rusku… Mladíkovo chování postupně ovlivňuje jeho okolí i celou školu – a vše nakonec vyústí v katastrofu.

2016 | 112 minut | 15 | drama
Režie: Kirill Serebrennikov
Hrají: Pjotr Skvorcov, Alexandr Gorčilin, Alexandra Revenko, Viktorija Isakova, Julija Aug

Sobota 1. dubna 2017 ve 20:30 hod.ROSALIE BLUM (Rosalie Blum)

Třicátník Vincent Machot (Kyan Khojandi) je osamělý kadeřník z malého města. Vede jednotvárný život a jeho jedinými přáteli jsou jeho střelená matka a bratranec sukničkář. Setkání s Rosalií Blum (Noémie Lvovsky) by ale mohlo dodat věcem šťávu – je mu totiž trochu povědomá. Vincent se věci rozhodne přijít na kloub a začne Rosalii sledovat; jeho potrhlá a zcela předvídatelná detektivní činnost však neunikne Rosaliině pozornosti. Dáma, které je něco přes padesát, požádá svou neteř Aude, aby Vincenta prověřila. Aude tedy začne sledovat Vincenta, který pro změnu špehuje Rosalii… A tahle hra na schovávanou změní jejich životy jednou provždy.

2015 | 91 minut | 12 | komedie
Režie: Julien Rappeneau
Hrají: Noémie Lvovsky, Kyan Khojandi, Alice Isaaz, Anémone, Sara Giraudeau

Sobota 8. dubna 2017 ve 20:30 hod.KRÁLOVNA KRISTÝNA (The Girl King)

Švédská královna Kristýna nastoupila na trůn v roce 1632 ve svých šesti letech. Brzy zjistí, že se stala součástí pavučiny lží, moci a tradic – dvůr plný asketických luteránů ji tlačí do svatby a zplození nástupce. Kristýna se vzpírá konvencím; je rozkročena mezi rozumem a citem, mezi svým ženským tělem a skutečností, že byla vychovávána jako princ, mezi kvalitním moderním vzděláním a anachronickým světem státnických povinností, mezi genialitou své mysli a nesrozumitelnými touhami svého těla. Útěchu a lásku najde u své dvorní dámy, krásné hraběnky Ebby Sparreové. Manipulátoři kolem královny si brzy uvědomí, že Ebba je klíčem k jejich úspěchu, ale podcení Kristýninu inteligenci i touhu po volnosti.

2015 | 101 minut | 15 | historické biografické drama
Režie: Mika Kaurismäki
Hrají: Malin Buska, Sarah Gadon, Michael Nyqvist, Lucas Bryant, Laura Birn

Sobota 15. dubna 2017 ve 20:30 hod.Cinemax 2 se jako artový program oproti hlavnímu kanálu zaměřuje na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy. Své místo zde mají také romantické filmy založené na skutečných příbězích, filmy o výjimečných osobnostech, filmy o vztazích s důrazem na detail i hloubku. Mezi hlavní premiérové bloky patří neděle večer, kde diváci najdou nejlepší nezávislé snímky z mezinárodní produkce, dále sobota, která nabídne hlavní filmovou premiéru týdne, nebo pondělí, které se zaměří na oceňované klasiky.

Oficiální stránka Cinemaxu: www.cinemaxtv.cz.
Facebook: Cinemax CZSK
Twitter: HBO_CZSK
Youtube: HBO CZSK.

Placený filmový kanál Cinemax 2 vysílá v kabelových sítích v ČR a SR a také v satelitních platformách Flix TV, freeSAT a Magio TV na satelitech Eutelsat W16 na orbitální pozici 16,0 st. východně, Thor 5/Thor 10-02 na pozici 0,8/1,0 st. západně a Amos 3 na pozici 4,0 st. západně. Úplné měsíční programové přehledy - Guide, Synopse a Premiéry kanálu Cinemax 2 si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV program.


Připraveno s využitím podkladů Pavly Brožkové, PR & Marketing HBO Europe, 28. 3. 2017

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
29.03.2017 • Dubnové seriálové tipy HBO3
27.03.2017 • Dubnové filmové lahůdky na Cinemaxu
26.03.2017 • Prima ZOOM vás ve 13. týdnu nejen baví
25.03.2017 • AMC Networks prodloužilo práva na Formuli 1 - F1 bude exkluzivně na stanicích Sport1 a Sport2 až do roku 2020
24.03.2017 • Mozartova opera Idomeneo v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 25. března
23.03.2017 • V Divočině s Bearem Gryllsem na Discovery Channel

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist