|
To je samé vyhrožování, dojení lidí - co takhle udělat něco pro prosťáčky mého druhu a hodit jim na CS link slovenské programy a nějaký ten bonusek? Jenom mi ubývá a ubývá... A já to chci legálně páč to nelegálně ani neumím. Ale hergot - kde mám na všechno pořád brát? Ted koukám akorát na trapné a nudné české stanice, včetně CZfilmu , JOJ, a reklamní a podobně potroublé pořady! Pamatujte - lidi nejde dojit donekonečna! A vůbec - jdu si dát slijovicu - tak jste mne nakrkli!
|