Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.11.2017 - 01:06:22     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Česká dokumentární stopa na Prima ZOOM

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 09.05.2017


Petr Slavík přináší dobrodružný popis života fotografa v divoké přírodě. Stěžejním tématem je cesta za fotografií některé z velkých šelem planety v jejich domovském prostředí. Cílem je také ukázat zásady pohybu a přežití v odlehlých koutech divočiny celého světa, ale i samotné fotografování a představení způsobu života místních obyvatel a jejich vztah k predátorovi.


Prima ZOOM přináší prestižní českou tvorbu, exkluzivní a bezkonkurenční materiál s profesionálními záběry na úrovni BBC.

Vydejte se po stopě fascinujících šelem:

Od 13. 5., 20.00 hod. – Ve stopě predátora


Ve stopě predátora (3 díly v premiéře v sobotu ve 20.00, opakování v úterý od 14.00)

Petr Slavík je fotografem divočiny, který cestuje, aby pozoroval a fotografoval zvířata v jejich přirozeném prostředí. Životní prostor pro divoká zvířata se vlivem člověka stále ztenčuje, proto vedou jeho expedice především za ohroženými druhy.

Český dokumentární seriál Ve stopě predátora zachycuje dobrodružství fotografa Petra Slavíka, která zažívá během svého putování za největšími suchozemskými predátory planety v exotickém prostředí v různých koutech světa. Je to příběh o cestě za vysněnou fotografií největší šelmy kontinentu, o životě místních farmářů a přírodě, která svou krásou bere dech. Cesta za úlovkem je dlouhá a místy trnitá. Filmová série o dobrodružstvích fotografa divoké přírody Petra Slavíka během jeho cest za největšími suchozemskými predátory planety se začala natáčet v roce 2015.

Nahlédnete během ní pod pokličku brazilského Pantanalu. První příběh vypráví o cestě za vysněnou fotografií největší šelmy kontinentu – jaguára, o životním stylu místních farmářů, rančerů a rybářů a samozřejmě o přírodě, která svou krásou bere dech. Čtyřčlenný štáb pod režijním vedením Petra Kašpara se vypravil natočit tento příběh, aby se nakonec po dlouhých dnech hledání společně s hlavními hrdiny zahleděl svému cíli do očí.

Dále se podíváte na nejkrásnější místa subsaharské Afriky – do delty řeky Okavango a na pláně pouště Kalahari. Petr Slavík a jeho asistentka, herečka Barbora Mottlová, se nyní vydávají po stopách zlatých stínů africké buše. Ocitají se tak v těsné blízkosti největších afrických koček – lvů, levhartů a gepardů. Druhý díl dotočil štáb na konci letošního března.

Poslední epizoda se odehrává v jižní části Kazachstánu Ťan-šan a cílem výpravy jsou velehory a jejich mocní vládcové. Tentokrát se vydáváme po stopách z jednoho z nejvzácnějších poddruhů medvěda hnědého – medvěda plavého. Natáčení třetího příběhu proběhlo v červenci loňského roku. O dramatické chvíle nebylo nouze a všichni zúčastnění si v odlehlých horách Kazachstánu sáhli až na dno.

Pojďte stopovat nejlepší záběry na Prima ZOOM!


www.prima-zoom.cz – unikátní online magazín: základní info, program, aktuality, fotografie, zajímavé články a ještě něco navíc.


Mgr. Filip Budák, Externí dodavatel PR oddělení pro FTV Prima, 9. 5. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.05.2017 • Skupina Nova v minulém týdnu zaujala téměř 39 % diváků
08.05.2017 • Show Jana Krause – 10. 5. 2017
06.05.2017 • Parádní cestování s Prima ZOOM
05.05.2017 • Daniel Stach a Lukáš Landa si odnesli Novinářskou cenu za rok 2016
05.05.2017 • Nedělní poznávání mozku
04.05.2017 • Skupina Markíza bola v apríli 2017 každý deň trhovým lídrom!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist