Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.11.2017 - 01:08:08     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Užijte si Den matek s bláznivou rodinkou Goldbergových

  Autor: Prima Comedy Central/FleishmanHillard , e-mail: info@fleishman.com Přidané: 13.05.2017Maminky vždycky všechno zvládají a umí nejlíp. A když je toho na ně moc, najdou si vlastní způsob, jak dostat rodinný zvěřinec pod kontrolu. A přestože umí být občas trochu potrhlé a přehnaně pečující, chtějí pro své děti vždy jen to nejlepší.


Prima Comedy Central se rozhodla na Den matek ukázat dobré i špatné vlastnosti maminek s nadhledem v celodenním maratonu seriálu Goldbergovi.

Tahle retro podívaná nám připomene, jak vypadal život na americkém předměstí v 80. letech. Byl totiž plný neonové záře, lesklých videoklipů, teplákových souprav a naondulovaných účesů. Středobodem seriálu je obyčejná rodinka, která žije svůj trochu hlučnější život na maloměstě. Není ale čemu se divit. Když zavřete dědečka, rodiče a tři dospívající děti pod jednu střechu, kde se každý snaží prosadit svou, získáte pořádně výbušnou kombinaci. Třešničkou na dortu je ochranářská máma Beverly, která celé rodince vládne.

Právě Beverly Goldbergová je ztělesněním všech vlastností, které na matkách milujeme a zároveň nesnášíme. Vybavena pořádnou dávkou šílených outfitů a líčidel se snaží udržet v rodině alespoň nějaký řád a s grácií snášet stresující situace, jež jí servírují děti i manžel. Rozhodně ale není žádná zoufalá domácí puťka, právě naopak. Když něco chce, tak to taky dostane.

Občas umí být trochu panovačná a má pěkně prořízlou pusu, kterou se nebojí použít. Právě tato vlastnost dostává její děti pravidelně do trapných situací. Nebojí se totiž například pěkně nahlas zakřičet z okna, že pere špinavé spodky svého syna Barryho. Jako profesionální matka si Beverly také uvědomuje, že jí děti rostou před očima a snaží se ze všech sil užít si je předtím, než definitivně vyletí z hnízda. Proto je občas až příliš pečující a dětem nechává poměrně málo prostoru ke svobodnému životu. I přes tyto vlastnosti je ale stále milující a starostlivou supermámou, která pro své ratolesti s radostí udělá první poslední.

Na opravdu pořádnou nálož humoru, mateřské lásky a skvělých hlášek se mohou diváci těšit v už neděli 14. května od 9 do 21 hodin na Prima Comedy Central.


O společnosti Viacom International Media Networks

Vysílání stanic společnosti Viacom International Media Networks je dostupné ve 40 jazycích a 700 milionech domácností ve169 zemích. V regionu střední a východní Evropy je společnost přítomná prostřednictvím televizních značek jako Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr., MTV a Paramount, které vysílají lokalizovaný prémiový obsah své mezinárodní původní tvorby a také původní lokální produkci.


Ivana Poláčková, Client Manager, Brand Marketing, FleishmanHillard


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.05.2017 • Show Jana Krause – 17. 5. 2017
13.05.2017 • Na začátku přežily tři děti ze sta - o rakovině a jiných bolestech ve zpovědi Josefa Kouteckého
12.05.2017 • Po Hrušínském a Bartoškovi nastupuje Preiss s Matáskem - a řeší Případ dvou sester
11.05.2017 • Mimořádnou schůzi Sněmovny si včera pustilo přes milion diváků
09.05.2017 • Skupina Nova v minulém týdnu zaujala téměř 39 % diváků
09.05.2017 • Česká dokumentární stopa na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist