Viasat World získal prestižní oborová ocenění
Autor: CHILLICOM/Viasat TV , e-mail: info@chillicom.cz Přidané: 23.06.2017
Mezinárodní zábavní společnost Viasat World s velkou hrdostí oznamuje, že získala prestižní ocenění při příležitostech PromaxBDA, Global Excellence Awards a Mediabrand Awards, konaných v uplynulém týdnu. Experti z oboru ocenili jako nejlepší kreativní kampaně reklamní upoutávky pro kanály Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature a TV1000 Premium HD.


Viasat World se minulý týden v Moskvě na Mediabrand Awards, vyzdvihujících to nejlepší z televizního marketingu, propagace a designu, postavil proti nejvýznamnějším volně přístupným i placeným televizním stanicím Ruska, a vyhrál dvě ocenění za první a dvě za druhá místa.

Vyznamenání za první místo si vyzvedl za: nejlepší reklamu na kabelové televizi, za seriál Carská říše: Rusko za Romanovců s Lucy Worsleyovou, a nejlepší design v reklamě za novoroční znělky TV1000Premium HD.

Tým získal také čtyři vyznamenání za druhé místo za: nejlepší reklamu na kabelové televizi za Války robotů, za nejlepší reklamu na dokument, analytický nebo nový program za seriál Carská říše: Rusko za Romanovců s Lucy Worsleyovou, nejlepší design reklamě za jejich znělku Penguins, a nejlepší reklamu na kabelové televizi, opět za novoroční znělku TV1000 Premium HD.

Na akci PromaxBDA Global Excellence Awards v LA obdržel tým zlato v kategorii „nevídané nejlepší dílo“ za reklamu na pořad Attenborough at 90. Kanál Viasat History mezitím bral stříbro v kategorii „nejlepší plakátová kampaň“ za seriál Carská říše: Rusko za Romanovců s Lucy Worsleyovou. Úspěšná kampaň, která dosáhla celkem tří ocenění za kreativní marketing a reklamu, zahrnovala vizuálně podmanivé obrazy a video, které opravdově odrážely dramatické události vlády neblaze proslulé ruské dynastie.

Mediabrand a PromaxBDA definují globální standardy segmentu mediálního marketingu. Zisk osmi zlatých a stříbrných ocenění odráží misi Viasat World dodávat svým divákům inteligentní obsah a inspirující kreativitu ambiciózními, novými a inovativními způsoby.


O Viasat World:

Viasat World je mezinárodní zábavní společnost s 27 kanály placené televize ve více než 50 zemích světa, jakož i služeb na vyžádání (on-demand) ve významných regionech. K nejpopulárnějším značkám kanálů patří řada kanálů TV1000 i Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature a Viasat Sport. Viasat World nabízí také rozmanité spektrum filmů skrze filmové kanály TV1000, sestávající ze sedmi samostatných značek (TV1000, TV1000Action, TV1000 Russian Kino, TV1000 Russian Kino International, TV1000 Comedy, TV1000 Premium a TV1000 Megahit). Navíc provozuje TV1000Play na platformě OTT, která náš obsah nabízí přímo spotřebitelům dle jejich potřeb.


Karel Kapinus, Managing Director, CHILLICOM

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/24848/viasat-world-ziskal-prestizni-oborova-oceneni/