15. září startuje HBO Comedy
Autor: PR Press 2Media , e-mail: info@hbo.cz Přidané: 13.08.2007

Pro všechny nové i stávající předplatitele filmového kanálu HBO je od soboty 15. září připravena velká novinka - HBO Comedy.Jak již napovídá samotný název, jedná se o tematický kanál zaměřený výhradně na komediální žánr. Diváci se na něm setkají s nejnovějšími filmovými komediemi z hollywoodské produkce, doplněnými nabídkou komediálních seriálů a sitcomů. HBO tak získává „třetího do party“, jak zní slogan podzimní reklamní kampaně HBO, přičemž balík tří filmových kanálů – HBO, HBO2 a HBO Comedy bude divákům nabízen za stejnou cenu jako dosavadní kanály dva.

„Spuštěním HBO Comedy vycházíme vstříc mnoha našim zákazníkům, kteří komediální žánr preferují. HBO Comedy je prvním tematickým kanálem tohoto typu v nabídce kabelových, satelitních a IPTV operátorů a přinese divákům to nejlepší ze světové komediální produkce. Předplatitelé HBO přitom získávají tento nový kanál automaticky zcela zdarma. Za jednu cenu tedy HBO nyní přináší hned tři různé cesty k domácí filmové zábavě: HBO, HBO 2 a HBO Comedy,“ shrnuje generální ředitel Ondřej Zach. Stávající předplatitelé HBO získají k HBO Comedy přístup zcela automaticky.

Televizní premiéru bude mít na HBO Comedy v září seriál z originální produkce HBO Lucky Louie. Je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem a natáčel se před živým publikem. Svěží a zábavný seriál, který startuje hned 15. září, vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství. HBO Comedy bude vysílat každý den od 10:00 do 02:00 hodin.


Nedělní premiéry

Měsíc září se ponese i ve znamení Oscarů a Českých lvů. Mezi nedělními premiérami totiž nechybí český film Jana Hřebejka Kráska v nesnázích (30.9., 20:00 hodin), který získal tři herecké České lvy, biografické drama Capote (23.9., 20:00 hodin), v němž v hlavní roli exceluje Oscarem oceněný Philip Seymour Hoffman, a Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (16.9., 20:00 hodin), jež získali Oscara za velkolepé vizuální efekty.


Koncert – Monkey Business

Kromě těchto filmů bychom vás rádi upozornili na koncert Monkey Business, jehož videozáznam vznikl exkluzivně pro kanál HBO. Jedná se o záznam finálního koncertu v pražské Sazka Aréně, který se konal v rámci letošního halového Nokia Tour 2007. Naše přední funková kapela rozjásala na 6200 fanoušků, pro které připravila velkolepou tříhodinovou show plnou pro kapelu typickým (sebeparodickým) humorem, hudebních skečů, strhujících vizuálních projekcí a samozřejmě prvotřídního zpěvu frontmana Matěje Rupperta a Tonyi Graves. Ta publikum dostala zejména nečekaným překvapením v podobě coververze I Can‘t Stand The Rain od Tiny Turner, při níž publikum jen užasle zíralo. Show přinesla publiku nezapomenutelný zážitek, takže se diváci HBO mají na co těšit.


Oficiální stránka HBO: www.hbo.cz.


Naďa Machková, 2media.cz, s.r.o., mediální servis HBO, 30.7.2007


Doplnění redakce satCentrum:

Úplné měsíční programové přehledy - Guide, Synopse, Premiéry i Highlights - zmiňovaného program HBO Comedy, ale také i další kanálů společnosti - HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax2, AXN a Spektrum si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV download.

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/2487/15-zari-startuje-hbo-comedy/