Dnes začíná Liga mistrů! O2 TV přinese každý týden osm zápasů a nově všechny s českým komentářem
Autor: O2 TV , e-mail: info@o2.cz Přidané: 12.09.2017
Dnes, v úterý 12. září startuje dlouho očekávaná Liga mistrů. Nejprestižnější klubovou soutěž na světě nabídnou stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Každý hrací týden se jedná o osm exkluzivních přímých přenosů, navíc nově jsou všechna utkání s českým komentářem! Chybět nebudou ani tradiční studia Petra Svěceného. V úterý i ve středu začínají živé přenosy již ve 20.10 hodin.


V letošní sezoně dojde k úpravě vysílacího schématu. „Z Ligy mistrů máme nyní osm nejatraktivnějších zápasů každý hrací týden, vždy v úterý a ve středu po čtyřech utkáních. Novinkou bude, že všechny přímé přenosy odvysíláme s českým komentářem. Rozhodli jsme se tak na základě diváckého zájmu, a také faktu, že český fanoušek preferuje především utkání doprovázená komentářem v českém jazyce,“ vysvětlil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. Možnost sledovat duely s originálním komentářem bude i nadále zachována.

Zápasová studia Ligy mistrů má opět plně ve své režii moderátor Petr Svěcený. Ten si v průběhu celého ročníku bude zvát celou řadu zajímavých hostů, expertů a odborníků. Například v úterý dorazí do studia Karel Poborský, bývalý skvělý reprezentační záložník, který za svoji bohatou kariéru prošel takovými kluby jako Benfica Lisabon, Lazio Řím nebo Manchester United. Diváci se můžou těšit i na odborné analýzy od Karola Kisela nebo ve středu na Tomáše Ujfalušiho, jenž dokázal s Atléticem Madrid vyhrát Evropskou ligu i Superpohár UEFA.

Hned v prvním hracím dni nabídne O2 TV atraktivní českou stopu. Na Basilej Marka Suchého a brankáře Tomáše Vaclíka totiž čeká slavný stadion Old Trafford, kde domácí zápasy hraje Manchester United. Čeští reprezentanti tak budou čelit značné útočné síle především v podání belgického kanonýra Romela Lukaka.

K velké premiéře, kterou by si český fanoušek neměl rozhodně nechat ujít, může dojít i v dalším úterním duelu. Italský AS Řím přivítá Atlético Madrid a do hry může zasáhnout i český útočník Patrik Schick. Toho sice v posledních dnech trápilo lehké svalové zranění, ale nejdražší posila v historii římského AS by mohla v roli žolíka do tohoto utkání naskočit.


Úterní zápasy Ligy mistrů v O2 TV:

O2 TV Sport Manchester United - FC Basilej 20:10 - 23:00 Jiří Vrba, Aleš Svoboda
O2 TV Fotbal AS Řím - Atlético Madrid 20:10 - 23:00 Milan Štěrba
O2 TV Fotbal Bayern Mnichov - RSC Anderlecht 20:10 - 23:00 Martin Kubičík
O2 TV Fotbal Celtic FC - Paris Saint-Germain 20:10 - 23:00 Václav Pilný


Středeční zápasy Ligy mistrů v O2 TV:

O2 TV Sport Liverpool FC - Sevilla FC 20:10 - 23:00 M. Štěrba a Vl. Kaiser
O2 TV Fotbal Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 20:10 - 23:00 Aleš Svoboda
O2 TV Fotbal Real Madrid - APOEL FC 20:10 - 23:00 Jan Homolka
O2 TV Fotbal Feyenoord Rotterdam - Manchester City 20:10 - 23:00 Radek Šilhan


O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.


David Solnař, Tiskové oddělení O2 TV Sport

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/25129/dnes-zacina-liga-mistru-o2-tv-prinese-kazdy-tyden-osm-zapasu-a-nove-vsechny-s-ceskym-komentarem/