Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.09.2018 - 12:15:19     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

DIGI TV nově nabízí specializovaný sportovní kanál LaLiga TV HD

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 26.09.2017DIGI TV, která vlastní v České republice exkluzivní vysílací práva na nejvyšší španělskou fotbalovou soutěž, nově zařadila do vysílání své televize přes internet DIGI2GO speciál připravovaný nejvyšší španělskou fotbalovou soutěží LaLiga TV HD.


Tento exkluzivní sportovní kanál nabízí nepřetržitý proud španělského klubového fotbalu: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, vše v HD kvalitě. Sportovní příznivci se mohou těšit na přímé přenosy, záznamy, sestřihy a celou řadu jak tradičních, tak nových magazínů.

„Španělská La Liga patří již mezi tradiční pilíře našeho exkluzivního sportovního obsahu. Diváci ji mají spjatou s kanálem DIGI Sport 3, kde vysíláme přímé přenosy i doprovodný program s českým, respektive slovenským komentářem připravovaným ve studiu DIGI Sportu v Bratislavě. Zařadit do vysílání kanál LaLiga TV HD nám umožnil balíček vysílacích práv. Fotbalovým fanouškům nabídne zápasy i oblíbené magazíny originálně připravené La Ligou. Můžou si vybrat mezi španělským a anglickým komentářem,“ přibližuje novinku ve vysílání DIGI TV Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Každý víkend, kdy se hraje španělská liga, vysílá LaLiga TV všech deset zápasů v přímém přenosu. V případě vloženého kola v průběhu týdne se fanoušci vždy dočkají toho nejzajímavějšího utkání, zbytek uvidí ze záznamu. Na novém televizním kanále, který začala LaLiga vysílat od začátku aktuální sezony, si mohou fotbaloví příznivci vedle zavedených pořadů vychutnat také řadu zajímavých novinek.

Vždy v pátek před ligovým kolem se pravidelně vysílá hodinové studio LaLiga PREVIEW, v pondělí, po skončení ligového kola, přichází na řadu LaLiga REVIEW. Dvakrát denně se tak na obrazovkách objeví LaLiga NEWS. Nepřetržité vysílání nabízí mnoho dalších pořadů: LaLiga FILES poskytuje archivní záběry z La Ligy a vysílá zajímavé duely z historie, LaLiga HIGHLIGHTS nabízí šance a brankové příležitosti ze všech zápasů, pořad LaLiga WORLD přináší reportáže a rozhovory, LaLiga DOCS přiblíží fanouškům zákulisí španělského fotbalu a konečně se každý čtvrtek na obrazovkách objeví LaLiga SHOW, která představí jednotlivé zápasy nadcházejícího kola.

Televizní kanál LaLiga TV HD zařadila DIGI TV do vysílání na své televizi přes internet DIGI2GO a diváci si mohou vybrat, zda budou program sledovat ve španělštině či angličtině. Do konce října je LaLiga TV dostupná pro všechny uživatele televize přes internet DIGI2GO, poté bude kanál k dispozici pro diváky s programovými balíčky SPORT, SPORT PLUS a MAXI.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague, 26. 9. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.09.2017 • Bavorské lokální televizní stanice ve vysokém rozlišení z družic Astra 1L a 1M - od 1. 10. 2017
23.09.2017 • Sky 1+1 HD nově z družice Astra 1N
21.09.2017 • AMC Networks na rozšiřuje distribuci stanice Film+ na Slovensku
19.09.2017 • DIGI TV rozšiřuje dětskou nabídku, do vysílání zařazuje stanice Cartoon Network a Nick Junior v češtině
19.09.2017 • REBEL 2 Slušnej kanál a Senzi – nové hudební programy v nabídce Skylinku
19.09.2017 • Nova +1 HD a Markíza +1 HD – další programy s časovým posunem v nabídce Skylinku

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist