Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.09.2018 - 11:24:33     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Zákazníci freeSAT-u budú môcť viac ako mesiac sledovať prémiové filmy a seriály na AXN

  Autor: mediamedia , e-mail: info@sk.freesattv.tv Přidané: 27.09.2017


Leto sa síce skončilo, no zákazníci freeSAT-u sa už môžu tešiť na jeseň plnú prémiových filmov a seriálov. Satelitný operátor teraz všetkým zákazníkom s balíkmi freeSAT light a freeSAT medium HD ponúka obsah filmového kanálu AXN. Akcia sa začne v pondelok 2. októbra 2017 o 8.00 a potrvá viac ako mesiac do pondelka 6. novembra 2017.


Priaznivci napínavých televíznych programov, ktorí majú balík freeSAT light alebo freeSAT medium HD, sa vďaka sprístupnenému vysielaniu AXN môžu tešiť na svetovú premiéru nového kriminálneho seriálu Nezvestná (Absentia). Prvú epizódu prvej série televízia odvysiela 16. októbra. Seriál rozpráva príbeh agentky FBI Emily Byrneovej (Stana Katic), ktorá zmizne počas pátrania po jednom z najznámejších bostonských vrahov. Vyhlásia ju za mŕtvu, no o šesť rokov sa objaví so stratou pamäti v lesnej chatrči. Okrem toho, že jej manžel sa medzitým znova oženil a jej syna vychováva cudzia žena, sa navyše stane hlavnou podozrivou v sérii neobjasnených vrážd.

Na fanúšikov krimi čakajú aj ďalšie dobré správy. Počas akcie na AXN budú môcť sledovať 11. sezónu známej série NCIS. Špeciálni agenti budú riešiť komplikované prípady aj vo verzii tejto série, ktorá sa odohráva na americkom Juhu. AXN v premiére odvysiela počas voľného mesiaca 3. sezónu NCIS New Orleans.

Ak by ste chceli vidieť Rona Weasleyho z filmov o Harrym Potterovi v úplne odlišnej úlohe, nezmeškajte nový kriminálno – komediálny seriál Podfu(c)k (Snatch). Rupert Grint hrá člena skupiny drobných kriminálnikov, ktorí sa náhodou pripletú do zločinu tisícročia.

Zákazníci freeSAT-u nájdu kanál na pozícii 57. To platí pre klientov s prijímačmi s automatickým ladením, ktoré im poskytuje freeSAT. Zákazníci s vlastnými prijímačmi nájdu návod na naladenie ako aj úplný zoznam programov a mnoho ďalších informácií o ponukách na sk.freesattv.tv

AXN bude počas uvedeného obdobia prístupné pre všetkých zákazníkov vrátane tých, ktorých predplatené balíky program neobsahujú. Zákazníci, ktorí by chceli získať kanál natrvalo, si môžu predplatiť balík freeSAT plus HD.


O spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je kvalitný poskytovateľ satelitných televíznych služieb so sídlom v Luxemburgu, európskom centre satelitných služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku. Okrem toho riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku. Jeho službu Direct-to-Home (DTH), ktorá je známa pod názvom UPC Direct na maďarskom trhu, freeSAT na slovenskom a českom trhu a ako Focus Sat v Rumunsku, využívalo k 31. decembru 2016 viac ako 854-tisíc zákazníkov. UPC DTH S.à r.l. ponúka svojim zákazníkom oceňovanú zákaznícku podporu a vynikajúcu kvalitu signálu, vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení.
UPC DTH S.à r.l. je súčasťou Liberty Global plc


Miloslav Surgoš, mediamedia, 27. 9. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.09.2017 • Platforma M7 nabídne dvě další HD stanice v paketu PremiumHD
27.09.2017 • Bavorské lokální televizní stanice ve vysokém rozlišení z družic Astra 1L a 1M - od 1. 10. 2017
26.09.2017 • DIGI TV nově nabízí specializovaný sportovní kanál LaLiga TV HD
23.09.2017 • Sky 1+1 HD nově z družice Astra 1N
21.09.2017 • AMC Networks na rozšiřuje distribuci stanice Film+ na Slovensku
19.09.2017 • DIGI TV rozšiřuje dětskou nabídku, do vysílání zařazuje stanice Cartoon Network a Nick Junior v češtině

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist