Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.09.2018 - 12:23:30     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Noc filmových nadějí slaví 10 let!

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 06.10.2017


V pátek 6. října odvysílá televize Nova krátce po půlnoci přehlídku těch nejlepších studentských snímků pod názvem Noc filmových nadějí. Autorský projekt televize tak oslaví desáté výročí na obrazovce. Noc filmových nadějí není jen výběr studentských filmů, ale také soutěž pro mladé tvůrce.


V předvečer televizní přehlídky proběhne slavnostní vyhlášení a předání cen třem nejlepším autorům v kině Bio Oko v Praze. Generálním partnerem desátého ročníku Noci filmových nadějí je společnost Slevomat. I díky Slevomatu si mladí tvůrci odnesou domů na podporu nové filmové tvorby finanční odměnu v celkové hodnotě až 80 000 Kč. Slavnostním vyhlášením bude studenty a zástupce filmových škol provázet talentovaná herečka a bloggerka Marie Doležalová, kterou diváci znají také z legendárního seriálu Comeback.

Mladou filmovou tvorbu hodnotila pětičlenná odborná porota – oceňovaný a uznávaný kameraman Jan Malíř, zakladatel společnosti IN FILM Praha, producent Rudolf Biermann a režisér Julius Ševčík, absolvent New York Film Academy a FAMU. Pánskou skupinu doplnily neméně známé herečky Vanda Hybnerová a Šárka Vaculíková.

Do letošního jubilejního ročníku bylo přihlášeno 70 snímků ze středních a vysokých filmových a kreativních škol. Mezi stálé partnery se připojili i noví. Jmenovitě Střední škola aplikované kybernetiky v Hradci Králové, Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Filmová a televizní fakulta Akademie múzických umění v Praze, Vyšší odborná škola grafická v Jihlavě, Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s., Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o., Univerzita Hradec Králové, Západočeská univerzita v Plzni.

Oceněné mladé tvůrce pozve televize Nova do pořadu Snídaně s Novou, kde představí svůj vítězný snímek. Další mediální podporu získají v publicistických pořadech a online portfoliu skupiny Nova.

„Díky projektu Noc filmových nadějí jsme v kontaktu s filmovými školami i talentovanými studenty. Studenti si mohou udělat lepší představu o tom, jaký jsme zaměstnavatel, a my zase lépe víme, kdo z mladé generace by rád s Novou do budoucna spolupracoval. Pro studenty, kteří mají zájem, pak vytváříme možnosti stáží nebo nabídky podílet se na některých projektech. Spolupracovat s filmovými a kreativními školami je pro nás velmi příjemné a užitečné zároveň,“ říká ředitelka řízení lidských zdrojů skupiny Nova Radmila Pinkavová – Jirkovská.

Jubilejní desátý ročník projektu Noc filmových nadějí, téměř pětihodinový maraton současné studentské tvorby, představí divákům televize Nova již v pátek 6. října krátce po půlnoci.


Jana Ondrejechová, Koordinátorka korporátního PR, TV Nova


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.10.2017 • Show Jana Krause – 11. 10. 2017
07.10.2017 • ČT art připomene rockového šansoniéra s duší prokletého básníka - v premiéře odvysílá film o Filipu Topolovi
05.10.2017 • Česká televize má poprvé zástupce ve Sportovní komisi Evropské vysílatelské unie
05.10.2017 • Extrémne premeny Slovensko majú na konte ďalšie rekordy!
04.10.2017 • Od středy 4. 10. nabízí volební zpravodajství na televizních obrazovkách a internetu také TV Nova
04.10.2017 • Padesát let s Cimrmany v dnešní premiéře na ČT art - na jeviště se v Psaní do nebe vrací Ladislav Smoljak

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist