Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.09.2018 - 11:56:49     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Užijte si hvězdné podzimní seriály na Prima Comedy Central

  Autor: Prima Comedy Central/FleishmanHillard , e-mail: info@fleishman.com Přidané: 11.10.2017


Se svým sychravým počasím umí být podzim pěkně depresivním obdobím roku. Prima Comedy Central se jej proto rozhodla zpestřit náloží zábavných, sprostých i absurdních domácích a zahraničních pořadů. Diváci se mohou těšit na nové i stávající animované seriály a na široký výběr populárních komediálních pořadů.


Podzimní programovou nabídku zahájila zářijová premiéra amerického animovaného seriálu Rick a Morty, který si získal mimořádnou popularitu mezi diváky především díky kombinaci černého humoru, sci-fi tématu a nihilistického náhledu na svět. Atmosféra celého seriálu může být shrnuta do Mortyho slov: „Nikdo z nás nemá na světě své poslání, nikam nepatříme a všichni umřeme. Pojďme si pustit telku.“

Silnou sestavu animovaných pořadů doplní nové série s příhodami rodiny Griffinových. Kromě právě vysílané 13. série se mohou diváci těšit také na čtrnáctou řadu, která se na televizní obrazovky chystá již 3. listopadu. Říjen pak bude patřit animovaným postavičkám s hodně drsným smyslem pro humor. Premiérový díl z 21. série seriálu Městečko South Park s českým zněním odvysílá Prima Comedy Central už 13. října večer.

Zkrátka nepřijdou ani hrané seriály. Konec října zpestří populární sitkomy z rodinného prostředí. Těšit se můžeme na sedmou řadu Průměrňákových a na druhou řadu seriálu Rodinka na kousky. Poslední říjnový den pak přinese Halloweenský speciál a premiéru druhé série neotřelého seriálu z policejního prostředí Brooklyn Nine-Nine. V listopadu mohou všichni diváci hledat životní lásku s Joshem Greenbergem v nových epizodách seriálu Muž hledá ženu nebo se zasmát nad šílenými milostnými příhodami Amy Schumer ve třetí řadě pořadu Amyino plodné lůno.

Dlouhé podzimní večery oživí Prima Comedy Central s novým pořadem z lokální produkce s názvem „Tos neviděl!“. Novinka v programové nabídce staví na formátu krátkých vtipných videí doplněných o trefný komentář moderátora Tigrana Hovakimyana, kterého diváci znají také z pořadu Comedy Club. Prima Comedy Central si zatím u produkční společnosti NOW Productions objednala výrobu osmi dílů, které se budou vysílat od konce listopadu každé pondělí.

Pohodlně se usaďte a nechte se vtáhnout do světa zábavy a vtipů s podzimními seriály na Prima Comedy Central.

Nejnovější informace o programu stanice Prima Comedy Central a oblíbených komediálních seriálech sledujte na Facebooku www.facebook.cz/comedycentralcz nebo na www.primacomedycentral.cz.


O společnosti Viacom International Media Networks

Vysílání stanic společnosti Viacom International Media Networks je dostupné ve 40 jazycích a 700 milionech domácností ve169 zemích. V regionu střední a východní Evropy je společnost přítomná prostřednictvím televizních značek jako Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr., MTV a Paramount, které vysílají lokalizovaný prémiový obsah své mezinárodní původní tvorby a také původní lokální produkci.


Ivana Poláčková, Client Manager | Brand Marketing, FleishmanHillard


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.10.2017 • Prima Partička 7. díl - 12. října
11.10.2017 • Desátý ročník Noci filmových nadějí má své vítěze!
11.10.2017 • Horná Dolná a Televízne noviny najsledovanejšími programami dňa!
10.10.2017 • Poslední slovo před volbami - ČT zve do čtvrteční Superdebaty deset celostátních lídrů
10.10.2017 • Nadace Nova pomáhá dětem bez výživného
08.10.2017 • Show Jana Krause – 11. 10. 2017

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist