Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.09.2018 - 11:53:05     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Prima Comedy Central přináší 21. sérii South Parku

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 13.10.2017


Jen hrstka animovaných seriálů dosáhla takové proslulosti, jakou získal South Park. Ten od své premiéry v roce 1997 nasbíral miliony fanoušků po celém světě díky svému surovému humoru a svěžímu přístupu k mnoha tématům včetně politiky, náboženství a kultu celebrit. Připravte se na znovushledání s vašimi oblíbenými přisprostlými čtvrťáky již tento pátek na Prima Comedy Central. Cartman, Stan, Kyle a Kenny se vrací v plné síle.


Pokud existuje jedna věc, ve které autoři South Parku opravdu excelují, pak je to vytváření kontroverze. Od té doby, co nám představili své fiktivní městečko plné pitoreskních postaviček, nikdy nezklamali ve vypichování těch nejvíce znepokojujících, nejironičtějších a nejztřeštěnějších aspektů našich životů. Tento směr často vedl ke značné nelibosti mnoha rodičovských organizací a celebrit, které neunikly nekompromisní satiře.

Nadcházející série se konceptem poněkud liší od předcházející řady, která se vyznačovala provázanými epizodami a silným zaměřením na americké prezidentské volby a život běžných Američanů ve světě „po Trumpovi“. Ani 21. série se však nevyhýbá kontroverzním tématům, která během posledních měsíců hýbala světem. V prvních epizodách uvidíme, jak je v městečku South Park všechno vzhůru nohama kvůli bílým nacionalistům a zvýšené úmrtnosti spojené s prezidentskými tweety. Velký poprask vyvolá i zdánlivě nevyhnutelná válka se Severní Koreou či boj za práva amerických Indiánů.

Trey Parker a Matt Stone dlouho ujišťovali, že nová série a její koncept bude jakýmsi návratem ke kořenům celého seriálu. Jako hlavní důvod oba autoři uvádějí, že chtějí přinést zpátky více chlapeckých šaškáren a vtipů o prdění, aby se celý seriál nestal příliš politickým na úkor humoru.

Ujistěte se, že děti jsou v bezpečné vzdálenosti od obrazovky a připravte se na nekonečné salvy smíchu při premiéře 21. série seriálu South Park, která přichází v pátek 13. října ve 22 hodin na Prima Comedy Central.

Nejnovější informace o programu stanice Prima Comedy Central a oblíbených komediálních seriálech sledujte na Facebooku www.facebook.cz/comedycentralcz nebo na www.primacomedycentral.cz.


O společnosti Viacom International Media Networks

Vysílání stanic společnosti Viacom International Media Networks je dostupné ve 40 jazycích a 700 milionech domácností ve 169 zemích. V regionu střední a východní Evropy je společnost přítomná prostřednictvím televizních značek jako Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr., MTV a Paramount, které vysílají lokalizovaný prémiový obsah své mezinárodní původní tvorby a také původní lokální produkci.


Ivana Poláčková, Client Manager | Brand Marketing, FleishmanHillard


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.10.2017 • Jaká bude budoucnost? a český dokument
13.10.2017 • Příběh zlatého Čecha z Ria i držitele Zlatého míče - Sportfilm festival ocenil šest snímků České televize
13.10.2017 • O víťazstvo na Košickom zlatom poklade zabojuje v sobotu 12 finalistov
11.10.2017 • Předvolební debata lídrů menších stran dnes od 17.45 na TN.cz!
11.10.2017 • Prima Partička 7. díl - 12. října
11.10.2017 • Desátý ročník Noci filmových nadějí má své vítěze!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist