Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.10.2018 - 19:17:15     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

DIGI TV vyhlásila velkou soutěž o 10 automobilů Renault

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 15.11.2017


Televizní operátor DIGI TV, provozovatel satelitní DIGI TV a televize přes internet, vyhlašuje velkou soutěž o deset automobilů Renault CLIO Grandtour. Vyhrát je mohou všichni zákazníci DIGI TV, kteří v příštích deseti měsících uzavřou s DIGI TV novou smlouvu, případně prodlouží již existující závazek o další období nebo si objednají vyšší programový balíček, doplňkovou službu či další technické zařízení potřebné pro příjem služby DIGI TV. Slosování o první automobil se uskuteční v lednu.


„Soutěží o deset automobilů Renault jsme se rozhodli dát šanci na výhru všem našim zákazníkům, abychom jim dali najevo, že si vážíme, když zůstávají s námi. Do soutěže o nové auto zařadíme každého, kdo s námi uzavře novou smlouvu, prodlouží tu stávající nebo si jen rozšíří nabídku o nové služby. Například uživatelé satelitní DIGI TV si mohou pořídit mobilní službu DIGI2GO a získat tak možnost sledovat televizi až na čtyřech různých zařízeních. Případně si mohou zákazníci dle svých preferencí rozšířit nabídku o doplňkové programové balíčky jako je EXTRA, SPORT, HBO nebo CINEMAX, eventuálně zvolit kompletní programové menu v podobě MAXI balíčku,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

První výherce soutěže s názvem 'Velká hra DIGI TV o 10 vozů Renault CLIO Grandtour' bude znám v lednu a losovat se bude ze všech uzavřených smluv od zahájení soutěže do konce roku. Další slosování pak bude následovat vždy za příslušný kalendářní měsíc s tím, že desátý vůz Renault získá svého majitele v říjnu 2018, kdy se bude losovat za měsíc září. Ti noví zákazníci, kteří se rozhodnou uzavřít s DIGI TV novou smlouvu do konce roku, získají – kromě příležitosti vyhrát automobil – navíc možnost sledovat přes celou zimu kompletní programovou nabídku DIGI TV zcela zdarma.

Všichni noví zákazníci DIGI TV si totiž mohou v rámci akce Zima zadarmo užít čtyři měsíce sledování více než sta kanálů DIGI TV zdarma, a to včetně pronájmu set-top boxu. Stačí, aby si objednali libovolný programový balíček satelitní DIGI TV, nebo televize přes internet. Celou zimu tak mohou sledovat ty nejlepší filmy, seriály, dokumenty či sportovní přenosy, po čtyřech měsících se jim aktivuje služba, kterou objednali, a zároveň jim za pátý měsíc užívání DIGI TV přijde první faktura.

Soutěží se o deset osobních automobilů Renault CLIO Grandtour v úrovni výbavy Advantage. Renault CLIO je druhý nejprodávanější automobil v Evropě za rok 2016. Celkem se jich loni prodalo více než 315 tisíc kusů. Aktuální cena vozu, o který se soutěží, je 274 900 Kč včetně DPH. Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici na stránkách https://cz.digi.tv/soutez-auto/.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP, 15. 11. 2017
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.10.2017 • Bratislava Business Briefing: Výzvy televizního odvětví na Slovensku
27.10.2017 • Zákazníci freeSAT-u si budú môcť viac ako dva týždne vychutnávať kanály FilmBox
26.10.2017 • Do Regionální televize CZ vstupují Ivo Valenta a Michal Voráček
21.10.2017 • DIGI TV vyhlašuje velkou slevovou akci Zima zadarmo
16.10.2017 • FLIX TV spouští své služby na Slovensku
05.09.2017 • Češi se bojí v televizi originálních verzí, preferují dabing

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist