Interaktivní TV rozšiřuje délku archivu na 7 dní
Autor: Itself/Interaktivni TV , e-mail: info@interaktivni.tv Přidané: 06.12.2017

S Interaktivní TV mohou nyní poskytovatelé internetového připojení svým zákazníkům nabídnout možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. Rozšíření archivu je navíc zahrnuto v základní ceně služby. Ta zůstává beze změny.


Interaktivní TV přináší poskytovatelům internetu možnost jednoduše zařadit televizní služby do své nabídky. Volbou tohoto řešení uspoří nemalé investice do vývoje vlastní služby. Odpadne rozsáhlá agenda spojená se zajištěním smluv s poskytovateli obsahu nebo autorskými organizacemi. Poskytovatel internetového připojení se také obejde bez licence pro provozování převzatého vysílání od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Největší předností Interaktivní TV je využití technologie adaptivního streamingu. Spočívá ve vytvoření 5 synchronizovaných profilů z jednoho vstupního streamu, které se přizpůsobí jednak zobrazovacím možnostem výstupního zařízení, ale také aktuální kvalitě internetového připojení. Pro maximální využití služby v HD rozlišení je doporučena linka s kapacitou 8 Mb/s. Služba je postavena na prověřené softwarové platformě 4NET.TV, kterou využívá téměř dvě stě operátorů v České republice i na Slovensku, a vlastním hardwarovém řešení, které je shodné se službou DIGI2GO.


S Interaktivní TV poskytovatel internetu nabídne svým zákazníkům sledování televize na set-top-boxu (Arris VIP1113), mobilních zařízení (s operačním systémem iOS nebo Android) nebo počítači (PC nebo Mac) s využitím interaktivních funkcí. Programová nabídka představuje sestavu více než 120 televizních kanálů, z nichž je 48 dostupných v HD rozlišení. Více na www.interaktivní.tv.


O společnosti itself s.r.o.:

itself s.r.o. je ryze česká společnost působící již více než 25 let v oblasti telekomunikací. Společnost provozuje vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice se dvěma datacentry v Brně a Ivančicích. Projektuje a realizuje výstavbu telekomunikačních sítí. Z hlavní přijímací stanice distribuuje více než 350 televizních stanic, a to v podobě streamů nebo jako službu IPTV na klíč. Pod značkou Selfnet přináší internetové připojení a televizní vysílání do více než 35 000 domácností ve 42 městech a obcích jižní Moravy.


Ing. Zuzana Čerbáková, Marketingová ředitelka, itself

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/25483/interaktivni-tv-rozsiruje-delku-archivu-na-7-dni/