Spoločnosť SATRO s.r.o. pridal do svojich ponúk stanicu EPIC DRAMA
Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 20.12.2017

Od pondelka 18. decembra 2017 pridala spoločnosť SATRO s.r.o. do svojich programovej ponuky SATROdigital stanicu EPIC DRAMA. Kanál patrí do portfólia skupiny , ktorá ponúka aj stanice Viasat History, Viasat Explore, či Viasat Nature.


EPIC DRAMA bude vysielať najlepšie historické seriály z celého sveta. V pláne má ponúknuť až 600 hodín obsahu, z toho viac ako 70-percent by mal byť exkluzívny obsah. V hlavnom vysielacom čase bude stanica EPIC DRAMA vysielať seriály, ktoré nie sú staršie ako tri roky. Stanica vysiela v češtine.

Zákazníci služby SATROdigital môžu sledovať stanicu EPIC DRAMA v programovom balíku KLASIK, pričom v januári 2018 sa stanica stane súčasne aj Kanálovým tipom. Znamená to, že všetci zákazníci služby SATROdigital môžu ochutnať počas januára programy tejto unikátnej stanice.


Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a dátových služieb, vznikla v roku 1992. Spoločnosť existuje na trhu 25 rokov a stále patrí k najinovatívnejším spoločnostiam na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti nielen na celom území západného Slovenska, ale už aj vo vybraných mestách stredného aj východného Slovenska. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“. Od novembra 2015 SATRO s.r.o. ponúka digitálnu televíziu prostredníctvom satelitu a internet cez DSL.


Marek Michalík, Marketingový manažér, SATRO

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/25537/spolocnost-satro-s-r-o-pridal-do-svojich-ponuk-stanicu-epic-drama/