Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.10.2018 - 09:28:36     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

RTVS odvysiela naživo poslednú rozlúčku s Mariánom Labudom

  Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 11.01.2018RTVS v súvislosti s poslednou rozlúčkou s Mariánom Labudom zaradila do programu množstvo titulov, ktoré divákom a poslucháčom pripomenú majstrovstvo tohto významného slovenského herca.


JEDNOTKA v predvečer dňa poslednej rozlúčky - vo štvrtok 11. januára uvedie o 20:30 reprízu relácie Zlaté časy, v ktorej vystúpili tri generácie Labudovcov. O 21:35 to bude film Jiřího Menzla Koniec starých čias, ktorý zachytáva počiatočné obdobie samostatnej Československej republiky. V piatok 12. januára odvysiela o 11:00 z novej budovy SND v priamom prenose Poslednú rozlúčku s Mariánom Labudom.


DVOJKA v piatok 11:30 zaradila do programu niekoľko dielov rozprávkového seriálu Na polici v hrnci, v ktorom Marián Labuda stvárnil nezabudnuteľnú postavu kocúra Andyho. O 12:00 sa predstaví ako „nádejný minister" v televíznej adaptácii klasickej slovenskej komédie Mastný hrniec. Spomienková relácia o jeho hereckej rozmanitosti - Večer televízneho archívu začína o 13:15. Jubileum, je názov televíznej inscenácie Čechovovej jednoaktovky, v ktorej Marián Labuda stvárnil tragikomického hrdinu. Dvojka ju odvysiela o 14:30: Nasledovať bude o 14:55 repríza talkshow Mojich sedem divov sveta, v ktorej bol hosťom Milana Lasicu a na 20:10 mimoriadne zaradila reprízu Anjelov strážnych.


Rádio Slovensko pripravilo v piatok pre poslucháčov rannú tému „Ako si spomínate na Mariána Labudu, ktorá jeho postava v divadle, či vo filme je pre vás nezabudnuteľná?". Roman Bomboš sa na spoluprácu s Mariánom Labudom pýtal Milana Lasicu a režiséra Jara Riháka. Kata Martinková sa krátko po 17:30 vráti k Nočnej pyramíde s Mariánom Labudom spred piatich rokov.

Hana Beranová pripravila spomienku na filmovanie Vesničky, kde ho János Bán učil po maďarsky, na postavu Tisa, o pocite ukrivdenosti kvôli jeho označeniu komika, o odmietaní rozhovorov v 90. rokoch, keď dostával anonymné listy, o jeho stĺpčekoch v novinách, o oslave 60-tky v posilňovni, či o spomienke na jeden z jeho posledných filmov Anjeli.


Rádio Devín v piatok po 9:00 odvysiela rozprávanie Mariána Labudu O malom obrovi, autora Romana Brata a o 21:00 rozhlasovú hru E. Labiche: Milovaný Célimare, v ktorej stvárnil hlavnú úlohu.


V piatkovej Relácii na Koncert s Reginou si Rádio Regina o 23:00 pripomenie zaujímavé spevácke počiny Mariána Labudu od začiatku 70. rokov. Odznejú v nej hudobné ukážky z hudobno-zábavného filmu Dýchni!, televíznej paródie klasickej operety Mamzelle Nitouche, ako aj z albumu Hektoliter tango.


Rozhlas a televízia Slovenska


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.01.2018 • Víťazný návrat vynovenej Chart Show, Oteckovia s ďalším rekordom!
10.01.2018 • Susedia opäť s obrovským náskokom prevalcovali konkurenciu!
10.01.2018 • Dokumentární cyklus Intolerance opět zachytí důležitá společenská témata současnosti
10.01.2018 • Poslední slova před rozhodnutím - ČT odvysílá Prezidentskou debatu
09.01.2018 • Show Jana Krause – 10. 1. 2018
09.01.2018 • Dokument o nenávisti, strachu a frustraci: Svět podle Daliborka

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist