Voyo s novým rokem přináší novinky v mobilní aplikaci
Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 12.01.2018
Nová verze aplikace Voyo 3.0. je nástupcem aplikace verze 2.4. Tato aplikace využívá nejnovějších technologií, může se pochlubit moderním vzhledem a jednoduše se ovládá. Uživatelům navíc nabídne implementované funkce, na které jsou diváci zvyklí z webového prostředí (např. sekce Sledovali jste), ale i nové funkce jako automatické spuštění následujících dílů seriálů, anglickou jazykovou verzi a další rozšíření.


Aplikace je funkční na zařízeních Android od verze 4.4 (KitKat) a iOS od verze 10.0.

Aplikace Voyo.cz nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova nejen na počítači a chytré televizi, ale i na Android a iOS zařízeních. Za měsíční poplatek přináší neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které lze neomezeně přehrávat – a to vše bez reklam.

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí Voyo dokonce dříve než na televizní obrazovce. Voyo potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní videa a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů.

Díky Voyo lze navíc získat přístup k prémiovému obsahu televizních kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2, kanálu Voyo, kanálů Nova, Nova International, Markíza International, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action a Nova Gold dle aktuálních vysílacích práv, a archiv produkce TV Nova.


Martina Vrňáková, PR a Brand Koordinátor, TV Nova

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/25609/voyo-s-novym-rokem-prinasi-novinky-v-mobilni-aplikaci/