Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 20.01.2019 - 04:13:41     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Eurosport poprvé nabízí vysílání Zimních olympijských her živě ve virtuální realitě

  Autor: Media:List CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 01.02.2018


Eurosport poprvé nabídne divákům vysílání ZOH živě ve virtuální realitě. Díky aplikaci Winter Olympics Eurosport VR se diváci Eurosportu budou moci ponořit hluboko do dění ZOH. Eurosport připraví ve VR více než 50 hodin živého vysílání včetně některých z největších momentů ZOH v Pchjongčchangu.


Ve virtuální realitě bude dostupná široká škála sportů včetně ledního hokeje, alpského lyžování, krasobruslení, skocích na lyžích, skeletonu, rychlobruslení, snowboardingu (big air a halfpipe), curlingu a také zahajovací a závěrečný ceremoniál. Eurosport rovněž nabídne ve VR záznamy na vyžádání. Pokrytí bude poskytováno společností Olympic Broadcasting Services (OBS), která je partnerem Eurosportu pro ZOH.

Fanoušci budou moci plně přizpůsobit zážitky z OH svým vlastním potřebám. Vybrat si sledování až ze šesti pozic kamery a ponořit se do všech akcí a zvuků živého sportovního vysílání. VR bude dodávána technologií Intel True VR, která využívá více kamer při vybraných událostech a vytvoří perspektivu 360°, což přiblíží fanoušky blíže k akci, než kdykoli v minulosti.

Výkonný ředitel Eurosport Digital Ralph Rivera: „Discovery se rozhodla přetransformovat zážitek ze sledování olympijských her a nabídnout divákům napříč Evropou každou minutu her. Navíc dodá živě ve VR více pohledů z více kamer na některé z největších událostí her. Chceme zapojit více lidí a na více obrazovkách, než kdykoli v minulosti, a nabídnout něco nového, abychom zaujali mladší publikum.“

Aplikace bude k dispozici na telefonech se systémem iOS a Android od 1. února 2018 a za pouhých 0,99 €. Bude také dostupná pro Samsung Gear VR, Google Daydream a Windows Mixed Reality headsets v jejich obchodech s aplikacemi.

Eurosport Cube Studio v Pchjongčchangu představí přelomové technologie. Rozšířená realita a zvýšený počet dat vytvoří pohlcující interaktivní prostředí pro tým expertů Eurosportu. Ti v jedinečném virtuálním světě představí odborné analýzy těch nejatraktivnějších momentů z 900 hodin živého vysílání, vysvětlí detaily toho, jak olympijští šampioni vyhráli zlaté medaile.

Vysílání Eurosportu ze Zimních olympijských her v Pchjongčchangu 2018 odstartuje ve čtvrtek 8. února živě a na vyžádání na všech obrazovkách. Digitální platformy Eurosportu – aplikace Eurosportu a www.eurosport.com/olympics – budou jediným místem v celé Evropě, kde mohou fanoušci sledovat každou minutu her, všechny sportovce a všechny sporty online, na mobilních zařízeních nebo připojených televizorech. Fanoušci budou mít příležitost přizpůsobit si a definovat vlastní olympijské zážitky – vybrat si, co, kdy a jak chtějí sledovat.


Pro aktuální informace o Zimních olympijských hrách navštivte www.eurosport.com/olympics:

• Více než 50 hodin živého vysílání ve virtuální realitě (VR), záznamy na vyžádání, každodenní balíčky nejzajímavějších okamžiků her

• Největší momenty ZOH v Pchjongčchangu 2018 včetně zahajovacího a závěrečného ceremoniálu

• Aplikace Winter Olympics Eurosport VR je dostupná pro operační systémy iOS a Android

• První plně digitální ZOH napříč Evropou. Diváci mají poprvé možnost sledovat každou minutu ZOH přes aplikaci Eurosportu a webové stránky.


Eurosport VR app program:

Datum Událost

9. února zahajovací ceremoniál
10. února alpské lyžování – sjezd mužů, trénink
11. února alpské lyžování – sjezd mužů
12. února curling – semifinále smíšených párů
13. února snowboarding – halfpipe
14. února snowboarding – halfpipe
15. února krasobruslení – volné jízdy sportovních dvojic
16. února skeleton – muži a ženy
17. února krasobruslení – volné jízdy mužů / rychlobruslení na krátké dráze – finále
18. února alpské lyžování – obří slalom mužů
19. února skoky na lyžích – týmový závod, velký můstek
20. února krasobruslení – tance
21. února alpské lyžování – sjezd žen
22. února lední hokej – zápasy o medaile turnaje žen
23. února snowboarding – big air, finále žen
24. února snowboarding – big air, finále mužů
25. února lední hokej – finále turnaje mužů / závěrečný ceremoniálO Eurosportu

Eurosport je evropská jednička ve sportovním vysílání, která spojuje fanoušky a sportovce během největších sportovních událostí. Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě a přináší olympijské hry vice a vice divákům na všech platformách, než kdykoli předtím. Eurosport je domovem cyklistiky, tenisových grandslamů a zimních sportů. Eurosport 1, Eurosport 2 a Eurosport News mají 236 milionů kumulativních předplatitelů v 94 zemích v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě. Eurosport.com je jedničkou na poli on-line sportovních portálů s průměrem 14,5 milionů uživatelů měsíčně. Eurosport Player nabízí v 52 zemích přístup k největším sportovním akcím na všech platformách. Eurosport Events je divize expertů společnosti v managementu a podpoře mezinárodních sportovních akcí. Více informací na corporate.eurosport.com, Facebook, Instagram a Twitter.


O Discovery Communications:

Společnost Discovery Communications vlastní portfolio prvotřídních značek a dosahuje více než 3 miliard kumulativních diváků v placených televizních a volně dostupných platformách ve více než 220 zemích a teritoriích. Portfolio zahrnuje globální značky Discovery Channel, TLC, Investigation Discovery, Animal Planet, Science and Turbo/Velocity a Eurosport, prvotřídní poskytovatel významných sportovních událostí a Domov olympijských her v Evropě. Další informace naleznete na adrese www.discoverycommunications.com.


Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
29.01.2018 • Mistrovství světa v cyklokrosu na Eurosportu
28.01.2018 • Vydejte se na dobrodružnou výpravu s Prima ZOOM
25.01.2018 • Pucciniho Tosca v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 27. ledna 2018
22.01.2018 • Cyklistická sezóna 2018 startuje na Eurosportu 28. ledna
21.01.2018 • Ve 4. týdnu se na vás na Prima ZOOM chystá další dokumentární vřava
19.01.2018 • Boj o semifinále mistrovství Evropy - tažení českých házenkářů pokračuje na Sport1

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist