Nová šou 2 na 1 jednoznačne najsledovanejším programom nedele!
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 13.02.2018
Úplne nová zábavná šou 2 na 1 si v nedeľu, 11. februára 2018, podmanila divákov televízie Markíza. V strategickej cieľovej skupine 12-54 sa stala suverénne najsledovanejším programom dňa v rámci programovej ponuky všetkých slovenských staníc.


V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine dosiahla bláznivá relácia s moderátormi Adelou Vinczeovou a Danom Danglom vysoko nadpriemerný rating 11,9 % a trhový podiel 30,5 %. V celotýždňovom rebríčku sledovanosti jej tak patrí skvelé druhé miesto, hneď za pondelkovým legendárnym komediálnym seriálom Susedia.

Výbornú zábavu s exkluzívnym hlavným hosťom, svetoznámou tenistkou Dominikou Cibulkovou, množstvom originálnych rubrík a ďalších obľúbených účinkujúcich ako Zuzana Kubovčíková Šebová, Michal Kubovčík, či Juraj "Šoko" Tabaček, si nenechalo ujsť celkovo 603-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Novinka si obzvlášť získala mladé diváčky z cieľovej skupiny 12-24, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel až 46,8 %.

Ďalšie dve najvyššie priečky v nedeľnom rebríčku sledovanosti patrili v cieľovej skupine 12-54 večerným spravodajským reláciám Športové noviny (rating 10,7 % / share 26,6 %) a Televízne noviny (rating 10,1 % / share 26,9 %).

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním Hostí. Zdroj dát: PMT/TNS SK


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/25753/nova-sou-2-na-1-jednoznacne-najsledovanejsim-programom-nedele/