Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.02.2019 - 17:53:39     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Oslavte svátek všech zamilovaných s pořádnou náloží komediálních seriálů!

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 14.02.2018


Den sv. Valentýna patří mezi nejoblíbenější ale také nejnenáviděnější dny v roce. Pro jedny je to výjimečná událost, při které máte možnost dát najevo své city, pro druhé je to symbol komerce a materialismu. Pokud na vás tedy někde nečeká kočár tažený koňmi, dejte šanci valentýnským epizodám vašich oblíbených seriálů na Prima Comedy Central.


Hned po obědě na diváky čekají dva díly sitcomu Nová holka se Zooey Deschanel v hlavní roli. Jak už je pro Jess, hlavní hrdinku seriálu, zvykem, ani její den sv. Valentýna se neobejde bez trapasů a hříček osudu. Hledání toho pravého, který ji na jednu noc dovolí zapomenout na ne zrovna ideální stav jejího milostného života, se ukáže jako nadlidský úkol. Naštěstí má Jess kolem sebe partu spolubydlících a kamarádů, kteří jí pomohou dostat se z každé šlamastyky.

Podvečer bude patřit neortodoxní a široce rozvětvené rodině Dumphyových ze seriálu Taková moderní rodinka. V zájmu okořenění vztahu se manželé Claire a Phil vžijí do vymyšlených rolí a předstírají svojí první schůzku, kterou plánují zakončit nocí strávenou v luxusním hotelu. Romantický plán jim však zhatí zaseknutý výtah a zbylí členové rodiny, kteří se objeví se v tu nejnevhodnější chvíli. Zkrátka den sv. Valentýna jako každý druhý.

Pozdní večer je rezervován pro fandy animovaných seriálů. Griffinovi nám na základě mnoha krátkých příběhů o obyvatelích města Quahogu ukáží, že láska se vždy neskrývá jen za opulentními gesty a drahými dárky. Americký táta zase názorně předvede, jaký trest čeká na ty, jež ignorují milostné potřeby svých drahých poloviček.

Pokud chcete uniknout valentýnskému shonu nebo se vám jen během dne bude hodit chvilka odpočinku, nalaďte dnes, 14. února Prima Comedy Central pro speciální vysílání valentýnských epizod vašich oblíbených seriálů.

Nejnovější informace o programu stanice Prima Comedy Central a oblíbených komediálních seriálech sledujte na Facebooku www.facebook.cz/comedycentralcz nebo na www.primacomedycentral.cz.


O společnosti Viacom International Media Networks

Vysílání stanic společnosti Viacom International Media Networks je dostupné ve 40 jazycích a 700 milionech domácností ve169 zemích. V regionu střední a východní Evropy je společnost přítomná prostřednictvím televizních značek jako Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr., MTV a Paramount, které vysílají lokalizovaný prémiový obsah své mezinárodní původní tvorby a také původní lokální produkci.


Michaela Šťastná, Account Executive, Consumer & Technology, FleishmanHillard


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.02.2018 • Šest a půl milionu hodin, tolik strávili Češi v lednu sledováním videí České televize
15.02.2018 • Prima Partička 3. díl 2018
14.02.2018 • Susedia a Oteckovia neohrozene kraľujú televíznemu trhu!
13.02.2018 • Nová šou 2 na 1 jednoznačne najsledovanejším programom nedele!
13.02.2018 • O Zimné olympijské hry bol na RTVS veľký divácky záujem
12.02.2018 • Karel Roden hledá části ženských těl na ose Praha - Varšava – Oděsa. V nové detektivní sérii Princip slasti

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist