Nový program v nabídce FLIX TV - DORCEL TV
Autor: FLIX TV , e-mail: info@flixtv.cz Přidané: 02.03.2018
FLIX TV zařadil do svého portfolia program DORCEL TV. DORCEL TV bude pro diváky FLIX TV dostupný v balíčku Lepší TV a Aktivní. Tato změna jistě potěší diváky, kteří rádi sledují pořady s erotickým obsahem. Programová nabídka Lepší TV bude k dispozici všem stávajícím divákům FLIX TV po celý březen 2018.


Jak již bylo avizováno, FLIX TV zařadil do své programové nabídky program DORCEL TV, což jistě ocení diváci se zájmem o pořady s erotickým obsahem. Program byl zařazen do balíčku Lepší TV a Aktivní. DORCEL TV naleznou zákazníci s originálními FlixBoxy na pozici č. 126. (ČR) / 119. (SR). Pro manuální vyhledávání je zapotřebí zadat tyto hodnoty: frq: 11.637 H, SR: 30000, FEC: 5/6, DVB-S2/8PSK.


Připomeňme, že FLIX TV slaví druhé narozeniny, a tak pro své diváky připravil dárek za věrnost. Všichni stávající předplatitelé FLIX TV, získávají na celý měsíc březen balíček Lepší TV ke svému běžnému předplatnému zdarma. Mohou si tak vychutnat dalších 22 atraktivních stanic všech žánrů - filmové, dokumentární, sportovní, hudební, dětské i erotické a celkově 27 programů v HD kvalitě. Nový program DORCEL TV tak mohou během března sledovat všichni stávající diváci FLIX TV. Do budoucna FLIX TV připravuje další rozšiřování programové nabídky.

Noví klienti mohou využít jedinečné akce 12 měsíců za 50% při uzavření smlouvy na 24 měsíců. K tomu získají vybavení pro příjem služby za 1 Kč při dodržení VOP a standardní instalaci zdarma. Akce pro nové klienty se vztahuje pouze na objednávky uzavřené v období 1. - 31. 3. 2018.


FLIX TV přijímá objednávky od zákazníků z České republiky na tel. čísle +420 222 700 807, ze Slovenska na +421 220 510 405. Každá objednávka může být také zadána on-line prostřednictvím internetového obchodu na www.flixtv.cz, bez časového omezení. Tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


O FLIX TV:

FLIX TV je soukromý poskytovatel služeb satelitní televize, který vstoupil na český trh v březnu, r. 2016. FLIX TV nabízí lehce pochopitelné, pestré kombinace zábavných TV kanálů všech žánrů s chytrým výběrem, který myslí na každého člena rodiny. Seznam FLIX TV kanálů byl pečlivě vytvořen tak, aby poskytl každému členu rodiny několik možností, od každodenních zpráv, filmů a sportovních kanálů až po nejroztomilejší kanály pro děti.

Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice a na Slovensku.


Ing. Klára Obořilová, marketing and content manager, FLIX TV
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/25812/novy-program-v-nabidce-flix-tv-dorcel-tv/