Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 16.12.2018 - 22:52:46     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

TV Markíza štartuje novú šou Najväčší víťaz!

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 05.03.2018


V utorok, 6. marca 2018 o 20:30 hod., odštartuje na obrazovkách televízie Markíza nová reality šou o chudnutí s názvom Najväčší víťaz. 18 súťažiacich bude zhadzovať prebytočné kilá pod vedením fitnes trénerov a pod dohľadom lekára, iba jeden z nich však na záver okrem lepšej postavy získa aj finančnú výhru vo výške 50 000 eur.


Nová šou, kde bude 18 súťažiacich zhadzovať prebytočné kilá pod vedením fitness trénerov Sone Sedlačkovej a Janyho Landla a pod dohľadom lekára MUDr. Borisa Bajera.

Spoločne absolvujú štvormesačný kemp a my budeme sledovať ich dobrodružnú cestu ku krajšiemu telu a k väčšej spokojnosti so samým sebou. Pod tukovými vankúšikmi sa ukrývajú nielen výhovorky, ale aj neľahké príbehy z minulosti. Cez vyrovnávanie sa s vlastnými prehrami, v sebe každý z nich nájde skrytého hrdinu.
O titul Najväčší víťaz bojujú účinkujúci rozdelení do dvoch tímov: červeného a modrého. Hrajú nielen za tím, ale predovšetkým za samých seba. Veď hlavnou motiváciou je okrem lepšej postavy aj finančná výhra vo výške 50 000 eur, ktorú získa len víťaz!

Raz do týždňa absolvujú tímy Výzvu, kde budú hrať o lákavú výhodu do ďalšej hry.

Každý týždeň sa tímy vážia. Ten, ktorý schudne menej, musí zo svojho stredu vylúčiť jedného člena.


Minutáž: 70 minút
Moderátorka: Monika Zázrivcová
Showrunner: Lukáš Franta
Kreatívny producent: Viktor Csudai


Soňa Sedláčková – trénerka červeného tímu

Profesne sa venuje športu od 6 rokov. Od malička mala velký talent na športy. Začalo to gymnastikou, pokračovalo latinsko – americkými tancami. V 15-tich rokoch sa začala venovať fitness a hneď ako ukoncila vysokú školu vycestovala do zahraničia a odštartovala dalšie fitness poznanie. Stala sa osobnou a skupinovou trénerkou. Svoje hranice skúmala viac ako 9 rokov prostredníctvom tae-ba. Dnes má za sebou už 23 rokov praxe vo fitness branži. Počas fitness pôsobenia odtrénovala viac ako 20 000 klientov. V priemere to znamená 40 000 zhodených kilogramov. Vyše 229 hodín odcvicených mesacne s približne 3664 klientmi na území Slovenskej republiky prostredníctvom špeciálneho tréningu zameraného na rysovanie, spaľovanie tuku a redukciu nadváhy.


Jany Landl - tréner modrého tímu

Do svojich 20-tich rokov sa aktívne venoval karate ako reprezentant , no už v 16-tich rokoch začal viesť skupinové hodiny Body Fight, čo robí až dodnes. Postupne sa začal venovať fitness ako športu a aj na súťažných pódiách. Neskôr sa začal venovať osobným tréningom a jeho rukami prešlo úspešnou zmenou množstvo klientov. Medzi nimi napríkad aj Táňa Pauhofová, Alexander Bárta, Heňa Mickowiczová, či Andy Kraus. Pred dvoma rokmi sa začal venovať absolútne odlišnému športu, a tým je triatlon. Úspešne ukončil jeden z najťažších triatlonových pretekov – Ironman.


Mona Zázrivcová - moderátorka

Mona pôsobí už 12 rokov ako spíkerka v rádiu, ktoré pre ňu znamená ideálnu prácu, zábavu a vášeň. Skúsenosti s prácou v televízii získala pri moderovaní detskej súťažnej relácie. Diváci si ju môžu pamätať aj z prvej série populárnej speváckej súťaže SuperStar, kde skončila tesne pred bránami finále. „Markíza mi ponúkla šou, ktorá má pre mňa význam. Verím, že ľudia, ktorí v nej vystupujú, zmenia svoje myslenie, dokážu si uveriť, že vedia zmeniť svoj život vlastným pričinením a najmä - nájdu stratenú sebadôveru - to je hlavný motív, prečo sa mi to páči. Viac ľudí by malo uveriť, že majú hodnotu.“


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.03.2018 • Jolana Voldánová se vrací na obrazovky ČT - v novém dokumentárně-publicistickém cyklu Otisky doby
06.03.2018 • Prima Partička 6. díl 2018
05.03.2018 • České novinky na Prima ZOOM
05.03.2018 • Rozprávky Pavla Dobšinského vo vysielaní RTVS
04.03.2018 • Show Jana Krause – 7. 3. 2018
04.03.2018 • Nový seriál Kuchyňa na TV Markíza: Pripravte sa na skvelý (nielen) kulinársky zážitok!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist