Aktualizace set-top boxu Kaon zákazníkům DIGI TV
Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 14.03.2018

V noci z pondělí 12. března na úterý 13. března se zákazníkům satelitní DIGI TV, kteří využívají set-top box Kaon, uskutečnila automatická aktualizace set-top boxu. Zákazníkům, kteří jej měli v čase kolem třetí hodiny ranní ve stand-by módu, proběhla aktualizace automaticky, aniž by ji zaznamenali.


Aktualizaci nebylo možné zastavit, případně ji odložit na později. Pokud k ní v termínu nedošlo, uskuteční se kdykoli později, stačí, když zákazníci naladí některé z kanálů ČT1 HD, Prima HD, Nova HD, či TV Šlágr, tedy kterýkoli kanál na pozici ST TP1 - 12053, Horizontal, 3/4, 30000.

Uskutečněná aktualizace zahrnovala drobné opravy a také úpravy uživatelského prostředí set-top boxu.

V případě, že se v souvislosti s aktualizací vyskytnou jakékoli problémy, bude dostačující uvést set-top box do továrního nastavení www.novadigitv.cz/restart. Pokud tento postup nepomůže, mohou se zákazníci obrátit na zákaznické centrum DIGI TV na čísle 533 427 533.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/25855/aktualizace-set-top-boxu-kaon-zakaznikum-digi-tv/