Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.03.2019 - 11:33:58     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Prima Comedy Central představuje nový sitcom Život beze slov

  Autor: Prima Comedy Central/FleishmanHillard , e-mail: info@fleishman.com Přidané: 20.03.2018


Další ze zástupu seriálových novinek hýbajících světem míří díky Prima Comedy Central na naše obrazovky! Život beze slov odtajňuje humorné i závažné stránky života s handicapovaným teenagerem a ihned po svém uvedení se stal hitem nejen díky věrnému zachycení reality. Laserové ukazovátko je zkrátka lepší než tisíc slov.


Zápletka seriálu se točí okolo pětičlenné rodiny DiMeových, žijících v nejmenovaném městě Spojených států. Maminka Maya, původem Britka, vládne domácnosti s vervou sobě vlastní a pro dobro svých dětí neváhá zajít až do naprostých krajností. Naproti tomu její manžel Jimmy má k cholerikovi daleko a naprosto mu vyhovuje nebýt středem pozornosti.

Nejmladším přírůstkem do rodiny je sportovně nadaná Dylan, jež po mamince zdědila výmluvnost a vytrvalost. Sestavu doplňuje její starší bratr Ray, který díky svoji sečtělosti často slouží jako jediný hlas zdravého rozumu v celém domě. Posledním, ale neméně důležitým členem rodiny, je středoškolák JJ, jenž trpí mozkovou obrnou a má vytříbený smysl pro humor.

JJ komunikuje s lidmi kolem něj pomocí laserového ukazovátka a desky popsané znaky, slovy a číslicemi a ostatní pak nahlas čtou za něj. Najít pro něj však vhodnou školu, kde by se mu dostatečně věnovali, je téměř nadlidským úkolem. Když už se taková najde, není zrovna laciná. Boj tak začíná nanovo.

Nápad na seriál o rodině, jež hledá štěstí v každodenním životě, který mimo jiné zahrnuje i péči o handicapovaného člena rodiny, se zrodil v hlavě amerického producenta a scénaristy Scotta Silveriho. Ten tušil, že má v ruce potenciální hit, a dnes už víme, že se nemýlil. Život beze slov se hned po prvním díle zapsal do srdcí diváků i kritiků, na agregátoru recenzí Rotten Tomatoes si seriál drží hodnocení celých 98 %.

Beze slov se nebojí mluvit o citlivých tématech s humorem, což ve spojení s talentovaným obsazením a neotřelým scénářem zavdává na seriálovou stálici, který naše obrazovky jen tak neopustí. Nenechte si ujít premiéru amerického seriálu Život beze slov již ve středu 21. března od 22 hodin na Prima Comedy Central!

Nejnovější informace o programu stanice Prima Comedy Central a oblíbených komediálních seriálech sledujte na Facebooku www.facebook.cz/comedycentralcz nebo na www.primacomedycentral.cz.


O společnosti Viacom International Media Networks

Vysílání stanic společnosti Viacom International Media Networks je dostupné ve 40 jazycích a 700 milionech domácností ve 169 zemích. V regionu střední a východní Evropy je společnost přítomná prostřednictvím televizních značek jako Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr., MTV a Paramount, které vysílají lokalizovaný prémiový obsah své mezinárodní původní tvorby a také původní lokální produkci.


Michaela Šťastná, Account Executive | Consumer & Technology, FleishmanHillard


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.03.2018 • Prima Partička 8. díl 2018
20.03.2018 • Nečekaná proměna! Dnes startují na Primě Policajti z centra (po deseti letech)
20.03.2018 • Rekordne sledovaná SuperStar opäť porazila konkurenciu!
19.03.2018 • Portréty, cestopisy i významné dějinné události - ČT představuje 42 nových dokumentů
19.03.2018 • Show Jana Krause – 21. 3. 2018
18.03.2018 • Vrchol domácej hokejovej sezóny odvysiela RTVS už len v HD kvalite

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist