Towercom dnes spustil “ottu”, ľudia si ju môžu zadarmo vyskúšať
Autor: Towercom/W.R.P.R. , e-mail: info@towercom.sk Přidané: 22.05.2018

Spoločnosť pri jej štarte ponúka do 500 titulov domácej aj zahraničnej produkcie, kvalitné európske filmy ako aj obľúbenú slovenskú a českú klasiku.Towercom dnes ako prvý na Slovensku spustil tzv. “over the top” službu, s názvom otta. Tá je dostupná pre každého, bez rozdielu. “Obrovskou výhodou otty je okrem špičkovej ponuky obsahu aj skutočnosť, že túto službu môže využívať ktokoľvek a nemusí byť pritom nutne našim zákazníkom,” povedal o otte Ivan Peschl, generálny riaditeľ spoločnosti Towercom.

Otta bude postupne dostupná pre všetky typy zariadení, podmienkou pre jej používanie je pripojenie na internet. Pre televízne prijímače s podporou HbbTV je vytvorená aj vlastná HbbTV aplikácia, ktorá sa užívateľom sprístupný prostredníctvom terrestiálnej antény. V prípade štandardných TV si je možné zakúpiť set top box. Okrem HbbTV bude otta dostupná už v najbližších dňoch aj na všetkých mobilných zariadeniach prostredníctvom bezplatnej aplikácie.

Novinka okrem živého vysielania piatich programových služieb (vrátane funkcie time-shiftu a 7 dňového archívu na vlastnú tvorbu vysielateľov), ponúka aj bohatú videotéku. Tá sa bude postupne dopĺňať.

Štandardná cena služby pri viazanosti bude 4,99 eur mesačne, pričom spoločnosť ponúkne službu aj vo zvýhodnenom balíku so službou Plustelka. Na úvod je k dispozícii aj 7 dňové bezplatné obdobie, podmienkou je registrácia na stránke.

“Aj touto službou chceme pokračovať v trende zvyšovania komfortu divákov, ktorí sledujú vysielanie cez anténu,” vysvetlil šéf Towercomu.


Výber z filmotéky otta:

zahraničné tituly

The Circle
Paddington
Vlk z Wallstreet
Red 2
Švadlena
Kráľova reč
Jackie


slovenská a česká klasika

S tebou mne baví svét
S čerty nejsou žerty
Jánošík
Kapitán Dabač
Vesničko má středisková
Dívka na koštěti
Copak je to za vojáka
Bony a klid
Princ a Večernice
Jak utopit Dr. Mráčka


európska kinematografia

Život tej druhej
Život Adéle
Ďaleko od ľudí
Mackbeth


koncerty

Florence and The Machine - Live at the iTunes Festival
Adele - Live at Glastonbury
Lenny Kravitz - Live at the iTunes Festival


PR Towercom; Ivan Rudolf, Managing Director, W.R.P.R., 22. 5. 2018

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26051/towercom-dnes-spustil-ottu-ludia-si-ju-m-zu-zadarmo-vyskusat/