Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 19.01.2022 - 14:05:39   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Vánoční svátky a Silvestr na AXN

  Autor: PR Press 2Media , e-mail: info@axntv.cz Přidané: 12.11.2007AXN uvede během vánočních svátků a na Silvestra filmové trháky Lepší už to nebude, Johanka z Arku, Jerry Maguire, Zorro: Tajemná tvář, Zvíře, Podfu(c)k a Purpurové řeky.


Vánoční svátky na AXN

Lepší už to nebude

Spisovatel Melvin Udall je sympatický muž, ovšem jen dokud neotevře pusu a nezačne mluvit. Pak každého stoprocentně rozzlobí, urazí nebo zesměšní. Jeho dorozumívací problém nabývá netušených rozměrů v okamžiku, kdy je po sérii nehod a náhod nucen se svým okolím komunikovat mnohem víc, než by se jeho samotářské a popudlivé povaze zamlouvalo. Oba hlavní představitelé rozverné komedie - Jack Nicholson a Helen Huntová - získali za svůj výkon Oscara.

Vysílání: pondělí 24. prosince ve 22:00 hod.


Johanka z Arku

Počátkem patnáctého století krvácí Francie pod nemilosrdnými údery anglických dobyvatelů. Křehká sedmnáctiletá venkovanka Johanka (Milla Jovovich), do jejíhož dětství krutě zasáhla válka, přichází za budoucím králem Karlem VII. (John Malkovich) a žádá ho o armádu. Je skutečně poslem boží vůle, jak o sobě tvrdí?

Když charismatická dívka prokáže u dvora jisté nadpřirozené schopnosti, získá skutečně velení nad zbytky francouzské armády, která marně obléhá Orleans. Zoufalým útokem ignorujícím základy válečné taktiky se jí podaří Angličany překvapit a za cenu velkých ztrát nakonec zvítězit. Johanka je šokovaná krutostí války, ale ve snaze dostát svému božskému poslání spěchá s nejvěrnějšími bojovníky k hradbám Paříže, aby dokončila osvobození Francie.

Král vrcholně spokojený s pozvolným obratem ve válce Johanku záměrně nepodpoří. Z prosté dívky se tak stává nepohodlná „národní hrdinka“ komplikující vychytralé pikle mocipánů. Johanka je zradou vydána do rukou nenáviděných Angličanů, postavena před inkviziční soud a upálena... Podstatná část tohoto výpravného a vizuálním stylem nezaměnitelného Bessonova filmu se natáčela u nás.

Vysílání: úterý 25. prosince v 00:40 hod.


Jerry Maguire

Jerry Maguire byl na vrcholu. Jako špičkový sportovní agent zastupující řady výkonných sportovců měl vše, co si jen mladý člověk může přát. Stačila ale malá revolta pro „ty nahoře“, a všechno bylo najednou jinak. Z borce byla najednou nula, která se sice honosila úspěšnou minulostí, ale bohužel disponovala neperspektivní budoucností. Z lukrativní klientely zbyl jeden jediný sportovec, jenž byl všechno možné jen ne hvězda. A pokud se Jerry chce dostat zpět na výsluní svého oboru, je jasné, že z onoho outsidera musí hvězdu za každou cenu udělat. Hvězdně obsazený sportovní film s nádechem romantična v hlavní roli s Tomem Cruisem vynesl Oscara za vedlejší roli Cuba Goodingovi Jr. a v jedné ze svých prvních rolí se v něm představila Renée Zellweger.

Vysílání: úterý 25. prosince ve 22:00 hod.Zorro: Tajemná tvář

Don Diego de la Vega (Anthony Hopkins) bojoval celý život v masce Zorra proti svému úhlavnímu nepříteli Monterovi. Ten však nakonec jeho život úplně rozvrátil – ženu mu zabil, dceru si přisvojil a Zorra poslal na dvacet let do vězení. Nyní je don Diego příliš starý, aby s někým vyrovnával účty. Našel však za sebe náhradu, zlodějíčka Alejandra (Antonio Banderas), ze kterého hodlá vychovat svého právoplatného nástupce. Mstitel v masce se opět vydává do boje za spravedlnost!

Vysílání: středa 26. prosince ve 22:00 hod.


Silvestr na AXN

Zvíře

Hrdinou komedie, kterou natočil debutující režisér Luke Greenfield, je věčný smolař Marvin Mange. Pracuje v policejní kartotéce, všichni si z něho dělají legraci a on se marně snaží složit fyzické testy, aby se konečně mohl stát opravdovým policajtem. Ani poslední pokus nedopadne dobře a Marvin si přestává úplně věřit. Pak se však stane něco, co zásadně změní jeho další život. Po nešťastné autohavárii se dostane do rukou podivínského doktora Wildera, který mu zachrání život transplantací zvířecích orgánů. Marvin najednou získá animální sílu, mrštnost, čich i pach, stane se konečně slavným, ale zároveň mu hrozí, že zvířecí instinkty převládnou nad člověčinou...

Hlavní roli hraje oblíbený americký komik Rob Schneider, který si získal popularitu díky postavě Deuce Bigalowa. Ve filmu Zvíře se navíc podílel i na psaní scénáře.

Vysílání: pondělí 31. prosince ve 21:00 hod.


Podfu(c)k

Ukrást obří briliant v Antverpách je jedna věc, dostat ho přes Londýn do New Yorku druhá. Chlápek, který má transport diamantu na starosti, totiž holduje hazardu, v ilegálním boxerském ringu se schyluje k předem zaplacenému zápasu a na ukradený diamant má zálusk další zloděj – chladnokrevných zabiják Boris. V hlavní roli filmu, který natočil Madonnin manžel Guy Ritchie, hraje Brad Pitt.

Vysílání: pondělí 31. prosince ve 22:30 hod.


Purpurové řeky

Když je Pierre Niemans (Jean Reno), francouzský vyšetřovatel masových vražd, povolán vyšetřit krutou vraždu, vstupuje do tajemného světa lží a nemyslitelné hrůzy. Mrtví zbavení rukou a očí jsou klíčem k strašlivému konání vraha, které však nebude mít dlouhého trvání. Každá vražda znamená něco víc a každá oběť je viníkem ve spiknutí... Jeden z nejzajímavějších krimithrillerů poslední doby se dočkal i pokračování.

Vysílání: úterý 01. ledna v 00:30 hod.


Oficiální stránka AXN: www.axntv.cz.


Naďa Machková a Pavlína Fechterová, 2media.cz, s.r.o., Mediální servis HBODoplnění redakce satCentrum:

Placený tematický kanál AXN vysílá v kabelových sítích v ČR a SR a také v satelitních platformách UPC Direct a DIGI TV na satelitech Astra 1H na pozici 19,2 st. východně a Intelsat 10-02 na pozici 1,0 st. západně. Úplné měsíční programové přehledy programů AXN, AXN Scifi a AXN Crime včetně podrobných popisů (Synopse) si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV Download.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 15   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.11.2007 • UPC ČR hlásí rekord: má přes milion účastníků svých služeb [ 10 ]
12.11.2007 • Silvestr na HBO – plno zábavy a velké překvapení [ 10 ]
12.11.2007 • Vánoční svátky na Cinemaxu
12.11.2007 • Vánoce na HBO - trochu netradičně [ 2 ]
12.11.2007 • Tenisovou sezonu na Galaxii sport zakončí prestižní Turnaj mistrů v Šanghaji
09.11.2007 • Počet abonentů UPC Direct vzrostl za 3. čtvrtletí 2007 v Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku, v ČR mírně klesl

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  Sakra 

29.11.2007 09:00 • neregistrovaný
tak kdy bude k mání AXN SCI-FI a AXN CRIMI ?!?!
 
 
  ... a proto mi stačí DIGITV za 260kč 

23.11.2007 12:14 • neregistrovaný
A o tom to je... PAY TV je snad od toho,aby dávali zajímavý program BEZ REKLAM,protože v tomto případě reklamy nahrazuje poplatek za abonenci,ne??? Na co pak je takový rádobyPAYTV, když ještě program přerušují reklamama??? Nebylo snad původním záměrem PAYTV právě ten konfort 1-začínat přesně na mjinutu, 2-prožitek bez přerušení, 3-atraktivní tituly??? Proto VIVAT DIGITV. Za 260kč 30stanic je v tomto případě ADEKVATNI. Proto taky nehodlám přecházet na pokusy typu CS-Link...atd,kde se jednotlivý kanály opředené množstvím reklam platěj zvlášt a ne zrovna za malý peníz...
 
 
  AXN SCI-FI a CRIME 

19.11.2007 22:53 • neregistrovaný
Ku$a, sakra, tak kdy budou?????????!
 
 
  Napr. HALLMARK 

17.11.2007 14:36 • neregistrovaný
Pozrite sa na Hallmark. Ten je uz vobec nepozeratelny.
A to su vsetko platene kanaly.
Nech idu do riti aj s tymi reklamami aj tak ich nikto nepozera.
Takto podporuju iba piratstvo.Vsak kto je zvedavy na vlozky a ine ....
 
 
  Trochu mě připadá,... - jj presneOno totiz funguje 

14.11.2007 10:24 • neregistrovaný
Trochu mě připadá,... - jj presne
Ono totiz funguje marketingova poucka, na najchudobnejsich trhoch najvacsi biznis
 
 
  Trochu mě připadá, že nás středoevropany (zajímavé 

14.11.2007 05:28 • neregistrovaný
Trochu mě připadá, že nás středoevropany (zajímavé je, že jen ty postkomunistické) mají ostatní za blbce a testují na nás co sneseme.
Už jsem to tady jednou psal - podívejte se na Bořiče mýtů na Discovery v UPC a v Premiere. V Premiere bez reklam, v UPC třikrát přerušeno, přitom kolikrát už nedají ani reklamu, pouze upoutávku na jiné pořady Discovery.
Cena je však srovnatelná - plná nabídka Premiere bez tureckých programů stojí 61,97 €/měsíc, takže v ceně to nebude.
A to už vůbec nemluvím o "digitální kvalitě" obrazu a zvuku v UPC.
 
 
  Lepší to už nebude 

13.11.2007 21:45 • neregistrovaný
Kuwa AXN je premierový kanál? A čoho? Rumumských reklám? Podf... a Purpurove rieky teraz dávaju dookola ( samotné filmy už maju nejaký ten rok ) a toto ma má zlákať na Silvestra? :)))) Ale asi to s AXN vyzerá ako s názvom prvého filmu: Lepšie to už nebude. :)
 
 
  Reklamy 

13.11.2007 08:57 • neregistrovaný
Nech si tam davaju reklamy,ale nemusia prerusovat serialy.
Vysledok toho je ten,ze ked prerusia serial reklamou,tak prepnem na iny kanal a tazko sa uz vratim k povodnemu.
Takze reklamy su obre akurat na precvicovanie palca na dialkovom ovladaci. :-)
 
 
  for neregistrovaný... 

12.11.2007 23:31 • neregistrovaný
Áno, ale uvedomte si prosím, že mesačné poplatky respekt. predplatky za premierové stanice v zahraničí sú pre predplatiteľov oveľa nákladnejšie ako u nás HBO. Ku príkladu, CineDeep 24 by u nás stál do 9OO Sk, 83O českých korún: Otázne je kto z Vás by to platil!? AXN nie je premiérový kanál a od začiatku tohto roka sa stal komerčnou monotematickou stanicou t.j síce programová štruktúra je tvorená z seriálou zameraných na akciu-adrenalín a však spoločnosť Sony Picture sa preventívne poistila a otvorila svoju štruktúru vysielania pre reklamné agentúry prostredníctvom šotou.
 
 
  Na silvestra se divat na madarske reklamy! To tak! 

12.11.2007 20:45 • neregistrovaný
Na silvestra se divat na madarske reklamy! To tak! Nasrat!
 
 
  ze premiovy plateny kanal?vsak je to na smiech, 

12.11.2007 20:40 • neregistrovaný
ze premiovy plateny kanal?
vsak je to na smiech, pozrite sa co chodi na inych platenych kanaloch, mimo CR a SR, myslim zapadnejsim smerom
 
 
  mn 

12.11.2007 17:18 • neregistrovaný
kienlo tienes soy de malaga sowares de axil
 
 
  mn 

12.11.2007 17:15 • neregistrovaný
sowares de axil
 
 
  Nič nové 

12.11.2007 15:33 • neregistrovaný
Žiadne premiery, nič... veď ich dávajú aj teraz na AXN... stále dokola.
 
 
  Lohen 

12.11.2007 12:22 • neregistrovaný
Význam to má pro mě stejný jako kdyby to uvedla NOVA. Placený kanál s reklamou každých 20 minut? To je fakt hnus. Kdyby byl free,nedá se mu nic vyčítat,ale takhle... Já osobně jsem ho odhlásil. Je to škoda,filmy jsou to pěkný.
 
 
Celkový počet komentářů: 15 / zobrazují se: 1 ... 15

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist