Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 19.01.2022 - 15:55:27   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

UPC ČR hlásí rekord: má přes milion účastníků svých služeb

  Autor: PR Press UPC ČR, a.s. , e-mail: info@upc.cz Přidané: 14.11.2007Praha 14.11.2007. Společnost UPC Česká republika, a. s. oznamuje, že celkový počet účastníků odebírajících její televizní, internetové a hlasové služby přesáhl v minulých dnech milion a nadále roste.


„Tento úspěch je pro UPC skutečným mezníkem, který byl dosažen nejen díky dlouhodobé obchodní a akviziční strategii, ale především díky tomu, že námi nabízené služby jsou vysoce technicky kvalitní a cenově atraktivní,“ říká Václav Bartoň, generální ředitel společnosti a dodává: „více než milion uzavřených smluv svědčí o tom, že české domácnosti si stále více uvědomují výhody moderní komunikace a zábavy po moderní kabelové širokopásmové síti a považují je za standardní součást svého života. Vědí také, že to je právě naše společnost, která stojí na čele technických inovací a která dokáže nastupující, někdy komplikovaný digitální svět zjednodušit a přiblížit skutečně každému. Chtějí li digitální televizní příjem, nejvýkonnější a cenově nejzajímavější internet a pohodové telefonování, pak se obrací právě na nás.“

Společnost UPC ČR, která vstoupila na český trh v roce 1993, v současné době nabízí analogovou kabelovou televizi, digitální kabelovou televizi, satelitní digitální televizi UPC Direct, vysokorychlostní internet a telefonní službu.

Analogová kabelová televize UPC zahrnuje až 45 televizních kanálů, digitální kabelová televize 68 televizních kanálů a digitální satelitní televize UPC Direct pak až 150 televizních kanálů. Jde o atraktivní televizní programy všech žánrů, které často nejsou jinak dostupné na trhu. Uživatelů televizních služeb UPC se nijak nedotýká současný přechod pozemního analogového vysílání na digitální – vše zabezpečuje společnost.

Vysokorychlostní internet UPC, který zahrnuje sedm cenově a rychlostně rozlišených nabídek, je dlouhodobě hodnocen jako nejoblíbenější na trhu.Mezi jeho přednosti patří především stálé připojení 24 hodin denně za pevně stanovenou částku, kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik, výhodný poměr technická kvalita/výkon/cena, bezlimitní přenos dat, modem propůjčený zdarma, zázemí technické podpory a žádné další nutné náklady, např. poplatky za pevnou telefonní linku.

Služba UPC telefon pak mimo jiné nabízí neomezené volání zdarma mimo špičku, neomezené volání zdarma v síti UPC, jednotnou cenu volání do mobilních sítí, výrazně nižší paušál za telefon než u dominantního národního provozovatele a profesionální instalaci.

Největší zájem společnost aktuálně zaznamenává o digitální kabelovou televizi a telefonní službu free time.


František Malina, ředitel PR a tiskový mluvčí UPCO UPC:

UPC Česká republika, a.s. je největším českým poskytovatelem televizních služeb a vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1 .269.300 domácností,domácností v 370 lokalitách ČR. Služby UPC podle údajů k 31.10. 2007 aktivně využívá 959 100 zákazníků. Z toho si televizní služby předplácí celkem 686 900 domácností zákazníků, vysokorychlostní internet 230 700 zákazníků a telefonní služby přes 69 100 zákazníků.UPC je dceřinou společností Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB).


O UPC Broadband:

UPC Broadband je evropská divize společnosti Liberty Global, Inc. vedoucího světového mezinárodního provozovatele kabelové televize. UPC nabízí televizní internetové a hlasové služby přibližně 10 miliónům zákazníkům v 10 evropských zemích. Vizí společnosti je zpřístupnit úžasný, někdy však komplikovaný digitální svět každému. UPC zaměstnává v Evropě na 15,000 pracovníků usilujícíh o to, aby vnášeli jednoduchý a osobnostní přístup do všeho, co dělají.


O Liberty Global:

Liberty Global je přední mezinárodní společností provozující služby prostřednictvím kabelových sítí včetně pokročilých obrazových a hlasových služeb a přístupu k internetu, čímž zpřístupňuje svým zákazníkům svět informací, komunikace a zábavy. K 31. 10. 2007 provozovala Liberty Global nejmodernější širokopásmové komunikační sítě, které sloužily přibližně 16 milionům zákazníků v 17 zemích především v Evropě, Japonsku, Chile a Austrálii. Aktivity Liberty Global také zahrnují významné mediální a programové činnosti, jako je Jupiter TV v Japonsku a chellomedia v Evropě.


PR Press UPC ČR, a.s., 14. 11. 2007


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 10   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.11.2007 • Nova Cinema – vyberte si [ 24 ]
15.11.2007 • 3. prosince startuje nový dětský kanál JimJam [ 10 ]
12.11.2007 • Vánoční svátky a Silvestr na AXN [ 15 ]
12.11.2007 • Silvestr na HBO – plno zábavy a velké překvapení [ 10 ]
12.11.2007 • Vánoční svátky na Cinemaxu
12.11.2007 • Vánoce na HBO - trochu netradičně [ 2 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  UPC nikdy viac ! 

27.11.2007 21:29 • ® Vlado
:bad: :bad: :bad:
Tie statistiky pre nich asi vyraba nejake kreativne marketingove studio. Maju za ciel udrziavat stale dobru naladu na palube, ked sa lod uz potapa. Ved ktory zufalec by si dnes objednal UPC (na Slovensku alebo v Cechach) ??? :eek: :eek:
 
 
  Jedině 

19.11.2007 20:59 • neregistrovaný
Jedině ICHTYL si od UPC vezme jejit předraženej internetovej telefon na paušál na protokolu SIP. Platit předraženej paušál a predražený hovorný, když je plno jinych spolehlivých poskytovatelů internet. telefonování. A zdarma a bez paušálu.
 
 
  KAŠLU NA UPC 

16.11.2007 12:11 • neregistrovaný
Měl jsem je - platil jsem je (draze) - zrušil jsem je - ruší je všichni o kole mě - a nechcu je ani vidět - mam levnější konkurenci (digi tv) - a jsem spokojen
 
 
  hurá 

15.11.2007 16:45 • neregistrovaný
GRATULUJI!
 
 
  UPC je na .... 

15.11.2007 15:22 • neregistrovaný
Nevím jak je možné já mám internet ale když jsem neco potřeboval zkoušel jsem se dva dny dovolat no prostě hnus. Když to byl karneval vše bylo ok.A řict něco o ceně no to je výsměch tv je drahá jako prase nevím co to obnáší ale když podobnou skladbu programů má digitv za tuším 280Kč tak nevím kde se berou ty náklady pro kterém se cena UPC za tv bere. Kdyby nebyl internet za slošnou cenu nechtěl bych je ani vidět.
 
 
  upc milion 

15.11.2007 13:02 • neregistrovaný
Zkuste si objednat službu mini upc?musíte přetrpět telefon na centralu min.30 minut,takže nakonec 1 měsíc kvalitních služeb upc vychází na 199kc za službu + hovor přes telefon cca 500kč.záleží samozřejmě přes jaký telefonní tarif se volá.A to se vyplatí?
 
 
  Upc milion 

15.11.2007 09:09 • neregistrovaný
Kecy,pracuji pro jednu sat.firmu v Praze kde se v průměru týdně vrací
30 boxu.Mám kamaráda a ten prac. pro Upc odpojuje v průměru 20 lidí týdně od kabelu takže tomu milionu nevěřím ani náznakem?
 
 
   

14.11.2007 15:06 • neregistrovaný
proč totu vychvalujete? jako by nestačilo že stejny shit článek otiskuje ta užasná parabola.cz aspon ty vašku jim nemusíš lízt tady do zadku myslím že to nemáš zapotřebí
 
 
  Zase kecy :-( 

14.11.2007 13:37 • neregistrovaný
Co slovo, to perla, bohužel do tohoto počtu jsou zahrnuté i zrušené smlouvy a zákazníci, kteří mají např. uzavřeny tři smlouvy na jednu přípojku tj. jednu na tv, druhou na internet a třetí na telefon. Takže skutečný počet zákazníků je zhruba poloviční.....ale to už zase tak nevypadá. A když se k tomu přidá neustále se zvyšující číslo odhlášek přípojek, tak už je to úplně nezajímavé, aneb jak se dá hezky manipulovat s čísly :-)
 
 
  kdo nemá nežije 

14.11.2007 12:53 • neregistrovaný
Co věta to perla :o))))
 
 
Celkový počet komentářů: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist