TV Markíza pripravuje právne kroky proti českému Skylinku, aby zabránila neoprávnenému šíreniu svojich FTA staníc
Autor: TV Markiza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 14.06.2018
TV Markíza minulý rok uspela v boji proti neoprávnenému šíreniu svojich FTA staníc (Markíza, Doma, Dajto) na území Českej republiky. K šíreniu týchto staníc mimo územia Slovenskej republiky spoločnosť MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o. nikdy nedala súhlas. Český operátor Skylink sa napriek tomu rozhodol stanice bez súhlasu TV Markíza vrátiť do ponuky.


Takéto konanie je protiprávne a predstavuje porušenie zmluvných podmienok. Televízia Markíza v súčasnosti pripravuje právne kroky, aby tomuto protiprávnemu konaniu zabránila.

Spoločnosť MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o. vynaložila značné úsilie, aby zastavila neoprávnené šírenie svojich staníc v Českej republike, a nedovolí, aby ich operátori začali opäť nelegálne šíriť za hranicami Slovenskej republiky. Žiadnemu operátorovi nedala TV Markíza súhlas a návrat do predchádzajúceho stavu by považovala za neprijateľný. Využije všetky právne prostriedky, aby tomuto protiprávnemu konaniu zabránila.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26118/tv-markiza-pripravuje-pravne-kroky-proti-ceskemu-skylinku-aby-zabranila-neopravnenemu-sireniu-svojich-fta-stanic/