RTVS odvysiela všetky zápasy o postup do skupinovej fázy Európskej ligy
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 23.08.2018
Súboje o skupinovú fázu Európskej ligy budú pokračovaťna obrazovkách RTVS vo štvrtok 23. augusta dvoma zápasmi slovenských zástupcov. V prvom dueli, ktorý Dvojka odvysiela v priamom prenose od 18:15 nastúpi AS Trenčín proti cyperskému AEK Larnaka. Druhým zápasom, ktorý bude nasledovať na Dvojke o 20:30 je súboj medzi Olimpija Ľubľana a Spartakom Trnava.


Vďaka RTVS sa futbaloví priaznivci môžu tešiť na živé prenosy zo všetkých zápasov slovenských zástupcov v Európskej lige.

Úvodné zápasy o skupinovú fázu Európskej ligy sú naplánované na štvrtok 23. augusta. V prvom dueli o 18:15 sa v priamom prenose na Dvojke predstaví AS Trenčín proti cyperskej AEK Larnaka. Bohatý futbalový večer bude plynule pokračovať o 20:30 naživo zo štadióna Olimpija Ľubľana, kde pricestuje náš majster Spartak Trnava.

„Pre vysielanie všetkých štyroch zápasov bolo okrem dohody na obchodných podmienkach potrebné aj zladenie hracích časov. Podarilo sa a zápasy na seba dokonale nadväzujú. Oboch slovenských zástupcov radi uvidíme aj v skupinovej fáze Európskej ligy, na ktorú RTVS vlastní vysielacie práva," uviedol šéf športovej sekcie RTVS Matej Hajko.

Komentátormi živých prenosov budú Marcel Merčiak a Ľuboš Hlavena.


Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26313/rtvs-odvysiela-vsetky-zapasy-o-postup-do-skupinovej-fazy-europskej-ligy/