Poslední šance objednat si DIGI TV v akci Léto zadarmo
Autor: DIGI TV , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 12.09.2018
Léto na DIGI TV ještě nekončí. Všichni noví zákazníci satelitní DIGI TV i televize přes internet budou moci i nadále sledovat svou televizi první tři měsíce svého dvouletého úvazku zcela zdarma. Po uzavření smlouvy se jim navíc v rámci velké slevové akce Léto zadarmo na celé tři měsíce automaticky zpřístupní kompletní nabídka více než 100 kanálů DIGI TV bez ohledu na to, jaký programový balíček si objednají. Samozřejmě opět zcela zdarma, a to včetně pronájmu set-top boxu. Akce Léto zadarmo byla televizním operátorem prodloužena do konce září.


„Naše letní akce je mimořádně úspěšná. Přispěla k tomu velká horka, která lidi v létě přiměla strávit více času doma v chládku, Češi také ve větší míře využili zrušení tzv. geoblokace a příležitosti poprvé sledovat svou televizi například na dovolené,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a doplňuje: „V srpnu jsme navíc začali vysílat náš originální fotbalový obsah, v němž anglickou Premier League, španělskou LaLigu či německou Bundesligu doplnila nově italská Série A. Prodloužením akce Léto zadarmo chceme dát příležitost pořídit si za výhodných podmínek DIGI TV především sportovním fanouškům, z naší pestré programové nabídky si ale vybere doslova každý.“

Noví zákazníci si mohou v rámci akce Léto zadarmo objednat DIGI TV buď na zákaznické lince 533 427 533, nebo na webové stránce www.novadigitv.cz. Aby mohli sledovat televizi tři měsíce zcela zdarma, je třeba uzavřít smlouvu na dva roky. Po aktivaci objednaného balíčku se zákazníkům po dobu tří měsíců automaticky zpřístupní kompletní programová nabídka, která bude po celou tuto dobu také zcela zdarma.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26385/posledni-sance-objednat-si-digi-tv-v-akci-leto-zadarmo/