DIGI TV zahájila vysílání lifestylové stanice E!
Autor: DIGI TV , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 04.10.2018
Od středy 3. října zahajuje český televizní operátor DIGI TV vysílání amerického lifestylového kanálu E!. Oblíbená stanice, která přináší ty nejčerstvější zprávy ze světa celebrit a příběhy z Hollywoodu, je k dispozici všem divákům už v ZÁKLADNÍM programovém balíčku.


„Kanál E! jsme zpřístupnili všem našim zákazníkům využívajícím satelitní DIGI TV i televizi přes internet. Stanici, která vysílá zprávy ze světa celebrit, příběhy z Hollywoodu, seriály o celebritách, ale i živé přenosy z udílení cen Oscarů, Emmy nebo Grammy, uvítají na DIGI TV především ženy,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Stanice E! vysílá od října nový seriál Ashlee+Evan, dokumentární sérii o Ashlee Simpsonové a Evanu Rossovi. Hlavní protagonisté se snaží skloubit životy rockových hvězd, čerstvých rodičů a tlak naplnit očekávání jejich slavných příjmení. Kanál divákům nabídne spoustu dalších seriálů včetně toho o sestrách Kardashianových.

Zákazníkům televize přes internet a satelitní DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se nový kanál objeví automaticky. Pokud tomu tak nebude, je potřeba set-top box restartovat.


Uživatelé satelitní DIGI TV s CA Modulem si mohou kanál E! naladit prostřednictvím následujících parametrů:


Kanál TP Freq. Pol Symbol rate SID

E! ST TP4 12245 H 30000 4022


Přesný návod, jak naladit nový kanál, diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů. Kompletní seznam technických parametrů satelitní DIGI TV je k dispozici na www.novadigitv.cz/parametry.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Aneta Havlová, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26460/digi-tv-zahajila-vysilani-lifestylove-stanice-e/