Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 09.07.2020 - 15:40:57   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Nenechte si ujít přímý přenos E! People´s Choice Awards 2018

  Autor: TV Consulting , e-mail: info@tvconsulting.cz Přidané: 31.10.2018


Nenechte si ujít E! Živě z červeného koberce: E! People´s Choice Awards 2018 – 12. listopadu v 03.00 hod. Jedinečnou celosvětovou anketu, vyhlášenou stanicí E!, ve které lidé volí své hvězdy, populární osobnosti, zpěváky,... v celkem 13ti kategoriích. Večer plný světoznámých osobností.


I letos si lidé volí své hvězdy. Po celosvětovém online hlasování, ve kterém si lidé volili své hvězdy ve 43 kategoriích, bude v pondělí 12. listopadu od 03.00 hodin probíhat slavnostní vyhlášení ocenění People´s Choice Awards 2018.

Letos poprvé je hlavním partnerem vyhlášení cen, televizní společnost E!, která vysílá i v České a Slovenské republice a bude živě přenášet nejen příchod hvězd na červený koberec, ale i samotné vyhlášení cen.

Ocenění People´s Choice Awards je oslavou všech odvětví zábavního průmyslu. Lidé z celého světa měli možnost hlasovat pro hvězdy ve 43 kategoriích během září a října. Vedle stálých kategorií z filmové, hudební a televizní oblasti, byly zařazeny i nové kategorie, jako např. „The Game Changer of 2018“, „The Social Star of 2018“ či „The Beauty Influencer of 2018“.

Obhájí Blake Lively a Ryan Reynolds svá loňská ocenění? Odnese se cenu v kategorii „Album roku 2018“ Ariana Grande nebo Selena Gomez? Získá cenu za „Komediální seriál roku 2018 „Teorie Velkého třesku?“

V kategorii „Reality show roku 2018“ se pak mezi pět nominovaných probojoval náš pořad Držte krok s Kardashians, jehož 15. řadu mohou diváci E! sledovat každou neděli ve 21.00 hodin.

Přímé přenosy z Barker Hanger v Santa Monice v USA nabídnou příchod hvězd na červený koberec E! Živě z červeného koberce: PCA 2018 který vysílá stanice E! 12. listopadu od 01.00 hodin. Hned poté bude od 03.00 hodin následovat přímý přenos z letošních cen The E! People’s Choice Awards 2018.

Pokud se Vám nebude chtít brzy vstávat, můžete sledovat reprízu obou přenosů v pondělí 12. listopadu od 20.00 hodin.


O NBCUniversal International Networks

NBCUniversal International Networks, globální televizní divize společnosti NBCUniversal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních kanálů vysílaných ve 165 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, E! Entertainment Television, 13th Street, DIVA, Studio Universal, Telemundo, Bravo, DreamWorks and Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavných programů zaměřených na diváky po celém světě. Spravuje také filmový kanál Movies 24 ve Velké Británii a Style Networks v Austrálii. NBCUniversal News Group, jedna z nejvlivnějších a respektovaných sítí onair a online zpravodajství na světě, zastřešuje mezinárodní zpravodajské kanály CNBC a NBC News.

NBCUniversal International Networks je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavných programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a televizních společností, přední filmová studia, světově známé zábavné parky i řadu úspěšných internetových společností. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.


Veronika Tamchynová a Martina Zvířecí, TV Consulting – zastoupení televizních kanálů E! Entertainment ČR a SR

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.11.2018 • K predplatiteľom freeSAT-u prichádza filmová jeseň, mesiac filmov a seriálov na AXN pre všetkých
29.10.2018 • „Ponorka“ zakotvila exkluzivně na Epic Drama - přichází televizní událost roku!
28.10.2018 • Vydejte se po stopě tajemství s Prima ZOOM ve 44. týdnu
27.10.2018 • Dnes startuje Světový pohár v alpském lyžování
26.10.2018 • Operní extra třída Jonas Kaufmann v Pucciniho westernové opeře Děvče ze Západu v satelitním přenosu MET: Live in HD v sobotu 27. října
26.10.2018 • Dějiny animace: od mrtvého hmyzu k obráncům vesmíru

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist