Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 07.08.2020 - 13:54:59   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

K predplatiteľom freeSAT-u prichádza filmová jeseň, mesiac filmov a seriálov na AXN pre všetkých

  Autor: mediamedia/freeSAT , e-mail: info@sk.freesattv.tv Přidané: 01.11.2018Napínavé seriály, klasické kriminálky a dokonca sci-fi thrillery: to je novembrová ponuka freeSAT-u pre všetkých zákazníkov. Bez ohľadu na predplatený balík si teraz po celý mesiac môžu vychutnávať bohatý obsah kanálov AXN a to už od 1. novembra 2018.


Ak ste si niekedy kládli otázku, čo sa deje v zákulisí známych aukčných domov, po odpoveď nemusíte chodiť ďaleko. Televízny seriál Nebezpečné umenie (The Art of More) ponúka pohľad do hrozivého sveta prekvapujúco vysokých stávok, moci a násilia. Skvelé herecké obsadenie a inteligentný scenár sú poznávacím znamením prvej série tohto seriálu. AXN vysiela Nebezpečné umenie každý piatok o 21:00 v dvoch epizódach po sebe.

Seriál NCIS určite netreba predstavovať. Agenti Námornej vyšetrovacej služby sú klasikou televíznych obrazoviek. Tím špeciálnych agentov vyšetruje zaujímavé zločiny po celom svete. Dvanásta séria ich zavedie do Ruska, kde budú čeliť nájomným zabijakom a v stávke budú ich životy. AXN ponúka 12. sériu NCIS: Los Angeles každý štvrtok o 21:00, taktiež v dvoch epizódach po sebe.

Krízový vyjednávač Laurent Combalbert a jeho elitný tím sa vracajú na televízne obrazovky v premiérových častiach druhej série seriálu Výkupné (Ransom). Hoci sa im darí prenikať stále hlbšie do sveta organizovaného zločinu, snažia sa zároveň vyvážiť svoje osobné životy s tými profesijnými. Premiérové epizódy druhej série Výkupného môžete sledovať každý piatok od 22:00 na AXN.

Sci-fi seriál Helix s prvkami thrilleru rozpráva príbeh tímu vedcov, ktorí zistia, že ich nepriateľom nie je len taký obyčajný vírus. Nakazených ľudí totiž mení na agresívne a násilné tvory, podobné zombie. Druhá séria sleduje osudy hlavných protagonistov každý utorok od 12:00.


Diváci sa okrem toho môžu tešiť na množstvo ďalších známych seriálov ako Sherlock a Watsonová (Elementary), Rookie Blue, Tím Škorpión (Scorpion), Sherlock či filmov ako Nora Roberts: Polárna žiara (Nora Roberts: Northern Lights).


Diváci so satelitnými prijímačmi s automatickým ladením, ktoré im poskytuje freeSAT, nájdu AXN CZ na pozícii 120, AXN White na pozícii 121 a AXN Black na pozícii 122.

Po ukončení voľného vysielania budú kanály AXN k dispozícii divákom s balíkom freeSAT plus HD.

Úplný zoznam kanálov a frekvencií a viac informácií o ponuke freeSAT-u nájdete na webovej stránke sk.freesattv.tv alebo na facebookovej stránke.


O spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je kvalitný poskytovateľ satelitných televíznych služieb so sídlom v Luxemburgu, európskom centre satelitných služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku. Okrem toho riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku. Jeho službu Direct-to-Home (DTH), ktorá je známa pod názvom UPC Direct na maďarskom trhu, freeSAT na slovenskom a českom trhu a ako Focus Sat v Rumunsku, využívalo k 31. decembru 2016 viac ako 854-tisíc zákazníkov. UPC DTH S.à r.l. ponúka svojim zákazníkom oceňovanú zákaznícku podporu a vynikajúcu kvalitu signálu, vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení. UPC DTH S.à r.l. je súčasťou Liberty Global plc.


Miloslav Surgoš, mediamedia


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.11.2018 • National Geographic HD na předvolbě Skylink Ochutnávka a volné vysílání Sport 2 HD
31.10.2018 • Nenechte si ujít přímý přenos E! People´s Choice Awards 2018
29.10.2018 • „Ponorka“ zakotvila exkluzivně na Epic Drama - přichází televizní událost roku!
28.10.2018 • Vydejte se po stopě tajemství s Prima ZOOM ve 44. týdnu
27.10.2018 • Dnes startuje Světový pohár v alpském lyžování
26.10.2018 • Operní extra třída Jonas Kaufmann v Pucciniho westernové opeře Děvče ze Západu v satelitním přenosu MET: Live in HD v sobotu 27. října

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist