Rozhodněte o budoucnosti seriálu Městečko South Park
Autor: Prima Comedy Central/FleishmanHillard , e-mail: info@fleishman.com Přidané: 07.11.2018
Nechvalně známá partička Cartman, Kyle, Kenny a Stan se již brzy objeví ve 22. sérii. Tentokrát ale dojde k radikální obměně a South Park už nikdy nebude jako dřív – a odnese to jedna z postav. Na koho jiného měl černý Petr padnout než na jednu z hlavních postav - Kylea.


Nemusíte se děsit, žádné smrtelné nebezpečí mu nehrozí ani se nebude stěhovat někam daleko. Změna přichází v podobě hlasu, který oblíbenému zrzkovi propůjčoval dabér Pavel Šrom již od první série. Českého Kyla jsme měli možnost poprvé slyšet před více než 20 lety! Za tu dobu odvedl Pavel Šrom vynikající práci a jako by se řídil heslem – v nejlepším je dobré přestat.

Nyní je třeba najít pro Kyla náhradníka. A kdo jiný by měl o výsledku rozhodnout než odborníci na slovo vzatí – diváci. Prima Comedy Central se proto rozhodla na svém facebooku uspořádat anketu a budou to právě fanoušci South Parku, kteří vyberou pro Kyla nejvhodnější hlas.

Anketa startuje již v neděli 11. listopadu a trvat bude až do 13. listopadu.

Rozhodněte o tom, jak budou znít nové epizody Městečka South Park, a hlasujte v anketě. Nového Kyla uslyšíte již během února ve 22. sérii na Prima Comedy Central.


O společnosti Viacom International Media Networks

Vysílání stanic společnosti Viacom International Media Networks je dostupné ve 40 jazycích a 700 milionech domácností ve 169 zemích. V regionu střední a východní Evropy je společnost přítomná prostřednictvím televizních značek jako Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr., MTV a Paramount, které vysílají lokalizovaný prémiový obsah své mezinárodní původní tvorby a také původní lokální produkci.


Angelika Raisová, Client Executive, Consumer & Client, FleishmanHillard


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26587/rozhodnete-o-budoucnosti-serialu-mestecko-south-park/