RTVS predstaví osobnosti ankety Najväčší Slovák
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 30.12.2018
Celonárodná anketa Najväčší Slovák, ktorú RTVS odštartovala koncom októbra, je vo svojom polčase. Už od štvrtka 27. decembra na Jednotke diváci postupne spoznajú štyridsať osobností, ktoré sa umiestnili v prvej stovke. Vyhlásenie výsledkov nominačného hlasovania vyvrcholí 1. januára 2019 v galaprograme o 20:30 na Jednotke.


Počas štyroch večerov, od 27. decembra do 30. decembra, RTVS na Jednotke o 18:40 predstaví postupne štyridsať osobností. Počas každého zo štyroch predsilvestrovských večerov diváci spoznajú desať Sloveniek a Slovákov, ktorí sa umiestnili v hlasovaní divákov na miestach 100. až 61.

Predstavovanie významných slovenských osobností vyvrcholí na RTVS 1. januára 2019. Na Nový rok v galaprograme Najväčší Slovák na Jednotke o 20:30 diváci spoznajú Slovákov a Slovenky, ktoré sa umiestnili v rebríčku na 60. mieste a vyššie. Osobnosti na miestach 60. až 11. budú odprezentované v poradí, v akom sa umiestnili na základe hlasovania.

Prvú desiatku spoznajú diváci v náhodnom poradí, aby neboli ovplyvnení do ďalšieho hlasovania. Z nej budú môcť v ďalšej fáze vybrať toho, koho považujú za Najväčšieho Slováka.


Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26752/rtvs-predstavi-osobnosti-ankety-najvacsi-slovak/