Václav Kopta se svým detektivním týmem na stopě slavných
Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 11.01.2019
Václav Kopta představí známé tváře jinak, než jak je diváci znají. Své tři hosty zve do brněnského studia a se svým detektivním týmem na ně vyhmátne propojení, o nichž leckdy ani sami netušili. Fotografie z dětství? Zapomenuté role? Písničky do šuplíku? Nebo nějaká roztomilá úchylka? Koptashow odvysílá ČT1 od 13. ledna každou neděli ve 21.45 hodin.


„Václav je velmi charizmatický a vtipný moderátor. Jsem velmi spokojený. Diváci se mají na co těšit,“ pochvaluje si natáčení prvních dílů režisér Roman Petrenko. Hned v první epizodě vystoupí herec Jiří Dvořák, moderátor a olympijský vítěz Aleš Valenta a tanečnice a choreografka Tatiana Drexler. Spojuje je pouze StarDance, anebo mají společného daleko víc? Diváci také uslyší, k čemu samotného Václava Koptu inspiroval úraz, kvůli kterému musel opustit taneční soutěž!

V dalších pokračováních pořadu se diváci mohou těšit na režiséra Jana Hřebejka, veslaře Ondřeje Synka nebo sestry Geislerovy.

„Mít vlastní talk show byl můj sen, těším se na všechny účinkující a věřím, že herce, zpěváky, spisovatele, muzikanty, tanečníky nebo třeba sportovce se mně podaří představit v úplně novém světle. Se všemi třemi hosty mluvím najednou, takže se různými interakcemi všichni zapojují do debaty. Vzniká tak chvilkami možná trochu nepřehledný, ale o to zábavnější dialog,“ říká Václav Kopta a kreativní producentka Jiřina Budíková jej doplňuje: „Brněnské televizní studio má v oblasti zábavy na co navazovat, několik let tady vznikaly úspěšné Banánové rybičky, Bolkoviny, stále natáčíme Manéž Bolka Polívky. Chtěli jsme v této tradici pokračovat a formát Koptashow vnímáme jako vtipný, zajímavý a inovativní.“


Koptashow

scénář: Václav Kopta, Zbyněk Vičar, Pavel Tomeš
režie: Roman Petrenko
dramaturgie: Zuzana Šimečková
vedoucí produkce: Martina Starová
moderátor: Václav Kopta

Ukázku naleznete zde: https://we.tl/t-05Q8rxXRp9


Karolína Blinková, tisková mluvčí České televize

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26784/vaclav-kopta-se-svym-detektivnim-tymem-na-stope-slavnych/