Změna Ceníku Skylink k 1. 3. 2019
Autor: M7/Skylink/Webershandwick , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 22.01.2019
Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o změně Ceníku platného od 1. 3. 2019. Dne 1. března 2019 vstupuje v platnost nový Ceník služeb Skylink. Změny se týkají pouze jednorázové úhrady Servisního poplatku v ČR a výše předplatného programového balíčku Smart.


Nová výše Servisního poplatku činí 1 399 Kč/12 měsíců a 2 399 Kč/24 měsíců. Výše Servisního poplatku hrazeného měsíčně prostřednictvím platebních metod SIPO a Inkaso z účtu se nemění.

Ke změně výše jednorázových plateb Servisního poplatku dochází teprve po dvou letech, a to pouze v ČR. Výše Servisního poplatku se tak dostává přibližně na úroveň Slovenska. Pravidelné měsíční platby prostřednictvím SIPO nebo Inkaso z účtu, při kterých odpadají starosti a náklady spojené s opakovaným naváděním platby, upomínáním a zbytečné komplikace spojené s deaktivací služby v případě opožděné platby, jsou pro naše zákazníky optimálním řešením.

Nová výše předplatného programového balíčku Smart činí 259 Kč/měsíc.

K úpravě ceny balíčku Smart jsme přistoupili až po 3 letech. Od té doby se programová nabídka rozšířila o 16 HD programů a všichni předplatitelé získali navíc možnost sledovat své programy také přes internet prostřednictvím služby Skylink Live TV včetně 7denního archívu a rozsáhlé videotéky, a to až na 4 zařízeních současně.

Kompletní ceník platný od 1. 3. 2019 ke stažení najdete na www.skylink.cz a www.skylink.sk.

V případech, kdy stávající úhrada Servisního poplatku nebo předplatné balíčku Smart pokrývá období delší než do 1. 3. 2019, začíná účinnost nové ceny až prvním dnem následujícím po již předplaceném období.

V případech pravidelné úhrady balíčku Smart prostřednictvím platební metody SIPO a Inkaso z účtu bude nová částka pokrývající předplatné na měsíc březen poprvé předepsána v měsíci únoru.

Datum splatnosti Servisního poplatku či balíčku Smart lze ověřit na www.skylink.cz v sekci Ověření služeb na kartě.
Zákazníci, kteří se změnou ceny nesouhlasí, mají právo ke dni účinnosti změny neprodloužit předplatné anebo smlouvu bez sankcí ukončit.


PR M7 Group S.A.; Marek Němec, Head of Client Services, Webershandwick, 22. 1. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26813/zmena-ceniku-skylink-k-1-3-2019/