Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.02.2021 - 11:54:11   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Únorové programové tipy kanálů Viasat

  Autor: CHILLICOM/Viasat TV , e-mail: info@chillicom.cz Přidané: 31.01.2019Na Viasat History se v únoru podíváme do různých koutů světa a seznámíme se s málo známými dějinami světa v seriálu Zánik impéria, Viasat Explore přinese Úkoláře, na stanici Viasat Nature sledujeme Život: První krůčky zvířecích mláďat a Epic Drama uvede druhou sérii seriálu Restaurant.
Na Viasat History se podíváme do různých koutů světa od Francie, Velké Británie, Gruzie, Uzbekistánu po Čínu a Indii a se seznámíme se s málo známými dějinami světa. Inovativním seriálem nás provede filmař a historik David Adams, který nabídne odborný a věrohodný pohled na historii, prozkoumá velkolepé konce královských dynastií a přiblíží dramatické příběhy významných vladařů např. Karla Velikého, Šáhdžahána a Attily a jejich poněkud už méně úžasných rodin.

Zánik impéria proběhne od neděle 17. února ve 20.00 hod.


Viasat Explore v únoru přinese netradiční a legrační soutěž. Role úkoláře připadla Gregu Daviesovi, který pro své kolegy komiky připravuje řadu nečekaných úkolů. Pomáhá mu v tom Alex Horne. Společně se tak pokusí přimět nadějné soutěžící, aby dali průchod své tvořivé soupeřivosti. Ať při jízdě na koni ztvárňují jeho nejlepší podobu, plní misky na vejce slzami nebo se snaží pozdravit 55letého člověka plácnutím o dlaň, jedno je jisté: komici spolu soupeří s nesmírným nasazením.

Úkolář přichází v pátek 15. února ve 21.45 hod.


Viasat Nature ví, že první dny, týdny a měsíce života všech zvířecích mláďat jsou nejnáročnější. Musí se toho velmi mnoho naučit v době, kdy jsou nejzranitelnější. Příroda jim to však usnadňuje řadou geniálních strategií, které jim pomohou všechno přežít až do dospělosti. V této sérii prochází Patrick Aryee a roztomilí účastníci nejnáročnější zkouškou. Uvidíte, jak naši maličcí hrdinové od narození zvládají každý nový úkol a mají tak úspěch blíže na dosah.

Život: První krůčky zahájíme v neděli 3. února v 17.00 hod.


Epic Drama uvede druhou sérii seriálu, jehož první řada byla oceněna švédskými cenami Kristallen. Děj seriálu Restaurant je zasazen do roku 1955, ve kterém to bují milostnými příběhy, jsou odstartovány nesmírně riskantní plány a na povrch vyplují temná tajemství. Löwanderovi už desítky let provozují ve Stockholmu prvotřídní a známou restauraci Djurgårdskällaren. Hlava rodiny Helga se s dcerou Ninou snaží řídit životy svých dvou synů Gustafa a Petera. Po rozpadu manželství se Nina znovu chopí vlastního života a vloží svoji energii do zajištění úspěchu jazzového klubu a nápravy vztahu s dcerou.

Restaurant otevírá v neděli 3. února ve 14.30 hod.


Programové tipy připravil Karel Kapinus, Managing Director, CHILLICOM


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.02.2019 • Slavná Carmen se v sobotu 2. února vrací mezi přímé satelitní přenosy z Metropolitní opery
31.01.2019 • Nový původní seriál na stanici AMC NOS4A2 - hororová podívaná o zvrácené bytosti, která unáší duše nevinných dětí
30.01.2019 • Super Bowl LIII: Nenechte si ujít poločasovou show s Maroon 5
28.01.2019 • Týden šestých narozenin Prima ZOOM
28.01.2019 • DIGI TV chystá lahůdku pro fotbalové fanoušky: přenosy v kinech
28.01.2019 • Největší párty v Alpách na Eurosportu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist