TV Markíza: Prvý prezidentský duel relácie Na telo s Bélom Bugárom a Štefanom Harabinom
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 09.02.2019
V prvom prezidentskom dueli politickej diskusnej relácie Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom sa v nedeľu, 10. februára 2019 o 13:00, stretnú predseda Mosta-Híd Béla Bugár a sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin. Táto kombinácia hostí vzišla z exkluzívneho prieskumu agentúry Focus, v ktorom skončili na štvrtom a treťom mieste.


Obaja sú vo verejných funkciách roky a obaja už za ten čas majú svoju minulosť - a aj veci, ktoré musia vysvetľovať. Prvý napríklad to, či jeho slovo platí a či nemusíme za jeho vyhláseniami hľadať aj nejakú "tretiu vetu". Druhý zasa to, či naozaj "nikdy neklame" a či vo svojich funkciách neodmeňoval prednostne ľudí, ktorí mu bol verní, alebo dokonca samého seba. Moderátor Michal Kovačič sa bude pýtať aj na ich minulosť, predstavy o výkone prezidentskej funkcie, či na to, kde vidia Slovensko v Európe.

Diváci sa budú môcť ako vždy zapojiť hlasovaním na Facebooku, kde dostanú aj možnosť položiť otázku pre oboch kandidátov.


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/26886/tv-markiza-prvy-prezidentsky-duel-relacie-na-telo-s-belom-bugarom-a-stefanom-harabinom/