Hra o trůny na DIGI TV: seriálový maraton pro všechny zákazníky zdarma
Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 04.04.2019
V pondělí 15. dubna se seriáloví fanoušci v České republice dočkají vysílání prvního dílu očekávané osmé série Hry o trůny. Týden před premiérou budou moci všichni zákazníci DIGI TV zhlédnout prostřednictvím seriálových maratonů všech předešlých sedm sérií. DIGI TV při této příležitosti všem svým zákazníkům zdarma zpřístupní prémiový kanál HBO3 HD, kde se budou Hry o trůny od pondělí 8. dubna denně vysílat. V průběhu tohoto zahřívacího týdne představí DIGI TV zajímavou akční nabídku na prémiový balíček HBO.


„Jako ochutnávku před zahájením osmé série bude HBO 3 HD vysílat všechny dosud odvysílané díly seriálu. DIGI TV na tento týden zpřístupní HBO 3 HD všem svým zákazníkům, aby jim umožnila Hry o trůny zhlédnout. Každý den v týdnu od 8. dubna připadá na jednu sérii, vysílat se začíná ve dvě hodiny odpoledne,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplňuje: „Samozřejmě chceme umožnit všem zákazníkům, aby viděli i velmi očekávanou novou sérii. Proto již brzy spustíme atraktivní prodejní akci na balíček HBO.“

Stanice HBO 3 HD se od pondělí 8. dubna zpřístupní všem zákazníkům DIGI TV automaticky. V dopoledních hodinách mohou diváci na HBO 3 HD sledovat například komediální seriály Hráči, Barry, Sillicon Valley a další. Kolem poledne pak stanice nabídne film, například v pátek drama Čaroděj ze země lží s Robertem De Nirem nebo v neděli známé sci-fi drama 451 stupňů Fahrenheita. Ve 14 hodin pak začne každý den v týdnu prvním dílem maraton vysílání jedné série Hry o trůny.

Hra o trůny patří mezi nejúspěšnější seriálové projekty televizní stanice HBO. Předlohou seriálu je populární, dosud nedokončená fantasy sága Píseň ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina, který se na seriálu rovněž podílí. Seriál se jmenuje podle první knihy v sérii. Osmá série, která má šest dílů, seriál Hra o trůny uzavírá.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27026/hra-o-truny-na-digi-tv-serialovy-maraton-pro-vsechny-zakazniky-zdarma/