Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 30.09.2020 - 05:19:40   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Čtyřiasedmdesátý světový hokejový turnaj pro diváky ČT: startuje mistrovství světa

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 07.05.2019


Padesát světových šampionátů, patnáct turnajů v rámci zimních olympijských her a osm světových pohárů, to je bilance velkých hokejových akcí, které diváci dosud měli možnost vidět na obrazovkách České, dříve Československé televize. V pátek k nim přibyde bratislavský šampionát. Na stadion Ondreje Nepely se kamery České televize vrací přesně po šedesáti letech od 1. televizního mistrovství světa u nás v roce 1959.


„Česká televize jako obvykle odvysílá živě všech čtyřiašedesát utkání turnaje v Bratislavě a Košicích. Zápasy, které se časově překrývají, mohou diváci sledovat na webových stránkách a přes zelené tlačítko aplikace HbbTV, nebo později v televizi ze záznamu,“ avizuje autor projektu, komentátor a průvodce studiem Robert Záruba, který bude akreditován již na svůj osmadvacátý šampionát v řadě, což ho řadí na špici v kategorii „nejdelší série“ mezi současnými hokejovými žurnalisty.

Zápasy v Bratislavě budou komentovat Robert Záruba a Tomáš Jílek, experti David Pospíšil, Milan Antoš a Petr Hubáček. V Košicích se budou střídat Michal Dusík a Ondřej Zamazal s expertem Martinem Procházkou. Z reportérské pozice se přihlásí Darina Vymětalíková, která bude sledovat zejména národní tým a Ondřej Tomek, jenž mimo jiné zprostředkuje atmosféru před bratislavskou arénou, kde se čeká nápor českých fanoušků.

Televizní utkání vždy doprovodí Studio MS, které má Česká televize postaveno přímo v aréně Ondreje Nepely v Bratislavě. Průvodci programu budou Jiří Hölzel a Robert Záruba, jež doplní stálí experti a řada hostů. V programu nebudou chybět ani tradiční rubriky, kvízy a ankety. Díky kamerám rozhodčích, pohledům do kabin týmů a dalších záběrů ze zákulisí turnaje se diváci Studia MS ještě více přiblíží atmosféře zápasů.

Česká televize připravila k mistrovství také novou aplikaci HbbTV. Spuštěna bude ve čtvrtek, stejně jako aplikace ČT sport online, v níž bude možné sledovat internetové přenosy. Již tradičně jsou připraveny webové stránky, na nichž diváci naleznou i kompletní program vysílání.


Karolína Blinková, tisková mluvčí, 7. 5. 2019


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.05.2019 • Berdych s divokou kartou a volný trůn antukového krále - sledujte na DIGI TV prestižní tenisový turnaj ATP ve španělském Madridu
02.05.2019 • RTVS odvysiela všetkých 64 hokejových zápasov z majstrovstiev sveta
01.05.2019 • Africké hvězdy toto léto na stanicích Sport1 a Sport2, odvysílají mistrovství Afriky – Africký pohár národů
01.05.2019 • CS film: Den s Karlem Kachyňou
30.04.2019 • Britský humor s brexitem nezmizí- Prima Comedy Central má pro vás rovnou dvojitou dávku
26.04.2019 • Česká premiéra seriálu Vítejte ve Švédsku exkluzivně na programu Skylink 7

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist