Eurovolby 2019 na TV Nova: Snídaně s Novou z Bruselu i volební studio!
Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 24.05.2019
Televize Nova věnuje volbám do Evropského parlamentu velký prostor. Svým divákům přinese ty nejdůležitější a současně komplexní informace, aby se ti, co ještě váhají mohli nejlépe rozhodnout, komu dát svůj hlas. Kromě řady zajímavostí o volebních stranách zavítají kamery televize Nova také přímo do Evropského parlamentu.


Už dnes startuje v 5.55 speciál Snídaně s Novou vysílaný živě přímo z Bruselu. Během tohoto speciálu se diváci dozvědí, jak to chodí v Evropském parlamentu a podívají se do zákulisí fungování této instituce. Ve vysílání zároveň přivítáme několik hostů, a to například politika Cyrila Svobodu nebo politologa Jana Kubáčka. Dále divákům představíme detailně některé země Evropské Unie a podíváme se třeba i na to, jaké jsou jejich tradiční snídaně.

V neděli od 21:35 pak TV Nova odvysílá volební studio, kde divákům zprostředkuje výsledky voleb v České republice i v ostatních státech. „Budeme mít speciální grafiku napojenou na nejnovější čísla přímo z centrály Evropské Unie, zároveň plánujeme živé rozhovory a první reakce na volební výsledky. Samozřejmostí jsou i vstupy z volebních štábů, komentáře odborníků a politologů a reportáže vysvětlující fungování Evropského parlamentu,“ říká ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Kamil Houska. Diváky pořadem provede Rey Koranteng a Michaela Šmídová.


Vojtěch Boháček, Koordinátor PR, TV Nova

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27147/eurovolby-2019-na-tv-nova-snidane-s-novou-z-bruselu-i-volebni-studio/