Finále Ligy mistrů v O2 TV bude přímo z Madridu komentovat Petr Svěcený s Tomášem Ujfalušim
Autor: O2 TV , e-mail: info@o2.cz Přidané: 31.05.2019
V sobotu 1. června vyvrcholí letošní ročník fotbalové UEFA Ligy mistrů. V očekávaném finále si to o ušatý pohár rozdají angličtí velikáni Tottenham Hotspur a Liverpool FC. Stejně jako celou sezonu i finále odvysílají stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Speciální studio startuje již ve 20:00, mezi hosty se objeví Karol Kisel a Tomáš Hübschman. Aktuální zpravodajství přímo z Madridu přinese komentátor Petr Svěcený a také bývalý český reprezentant Tomáš Ujfaluši. V rámci studia se diváci dočkají také Vladimíra Šmicera nebo Patrika Bergera. Jen na O2 TV Fotbal pak fanoušci mohou sledovat kompletní zahajovací ceremoniál, kde vystoupí například populární kapela Imagine Dragons.


Velký fotbalový svátek odstartuje v sobotu již od 20.00 hodin, kdy moderátor Števo Eisele rozebere se svými hosty Karolem Kiselem a Tomášem Hübschmanem anglickou bitvu ze všech možných úhlů, chybět nebudou odborné analýzy a reportáže týkající se finálového duelu. Ze stadionu Wanda Metropolitano, hostitele letošního boje o nejcennější klubovou trofej, se přihlásí Petr Svěcený s Tomášem Ujfalušim. Bývalý reprezentační obránce, jenž dokázal s Atléticem Madrid vyhrát Evropskou ligu i Superpohár UEFA, se tak představí v roli spolukomentátora.

"Diváci se mohou těšit na velmi pestrý předzápasový program. Plánujeme jim přiblížit i atmosféru z Madridu. Například budeme natáčet na stadionu Vicente Calderóna, který byl několik let domovem Tomáše Ujfalušiho. Aktuální ohlasy a rozhovory přineseme také s bývalými hráči Liverpoolu Patrikem Bergerem a Vladimírem Šmicerem, kteří se zúčastní utkání legend," prozrazuje zkušený komentátor Petr Svěcený, který doprovodí svým hlasem finálový přímý přenos.

Sobotní finále UEFA Champions League mezi Tottenhamem a Liverpoolem, které má úvodní výkop ve 21:00, se zařadí mezi největší sportovní události tohoto roku. Samotný živý přenos půjde do více než 200 zemí, očekává se sledovanost přes 180 milionů diváků. Tradiční úvodní ceremoniál začne ve 20:45 a pouze stanice O2 TV Fotbal nabídne celou show živě. Zahájení bude mít v Madridu pevně ve svých rukách americká rocková kapela Imagine Dragons.

Avšak v sobotu to nebude pouze o Lize mistrů. V 14:45 odvysílá také stanice O2 TV Fotbal přímý přenos kvalifikačního utkání o Evropu FORTUNA:LIGA, ve kterém se utká Baník Ostrava s Mladou Boleslaví.


Finálový den v televizi O2 TV - 1. června 2019:

O2 TV Fotbal FC Baník Ostrava-FK Mladá Boleslav 14:45 Utkání o Evropskou ligu-FORTUNA:LIGA

O2 TV Fotbal Real Madrid-Liverpool FC 17:30 Záznam finále Ligy mistrů 2018

O2 TV Fotbal Boje o ušatý pohár 19:30 Dokument o historii Ligy mistrů

O2 TV Sport Studio UEFA Champions League 20:00 Finálový den

O2 TV Fotbal Slavnostní ceremoniál 20:45 Finále UEFA Champions League

O2 TV Sport
O2 TV Fotbal Tottenham Hotspur-Liverpool FC 20:55 Přímý přenos finálového utkání UCL

O2 TV Fotbal Závěrečný ceremoniál 23:00 Finále UEFA Champions League


O O2 TV

Počet zákazníků některého z tarifů služby O2 TV, která funguje na pevné lince od O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl k 31. březnu 2019 celkem 361 tisíc. Možnost sledování kompletního programu O2 TV na počítači, v mobilu nebo v tabletu využívalo v prvním čtvrtletí 2019 pravidelně v průměru téměř 530 tisíc diváků, včetně zákazníků balíčku O2 TV Sport Pack. Na konci března 2019 tak O2 registrovalo již téměř 890 tisíc aktivních přístupů O2 TV. Za rostoucím zájmem o digitální televizi stojí především její unikátní funkce, jako jsou výběr ze souběžně hraných zápasů, výběr úhlů kamer nebo možnost sledovat kompletní televizní nabídku až sedm dní zpětně.


David Solnař, Tiskový mluvčí O2 TV Sport, 30. 5. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27173/finale-ligy-mistru-v-o2-tv-bude-primo-z-madridu-komentovat-petr-sveceny-s-tomasem-ujfalusim/