Dohoda o distribuci programů Love Nature HD a Love Nature 4K mezi M7 Group a Blue Ant Media
Autor: M7/Skylink/Weber Shandwick , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 12.06.2019
Společnost M7 Group, jeden z předních poskytovatelů placené televize v Evropě, poskytující služby více než 3 milionům domácností, prostřednictvím široké škály placených televizních platforem, oznámila, že uzavřela dohodu s Blue Ant Media o distribuci programů Love Nature HD a Love Nature 4K.


Program Love Nature, který je společným projektem společnosti Blue Ant Media a Smithsonian Networks, nabízí milovníkům divoké zvěře a přírody největší světovou knihovnou přírodovědeckých programů v HD a 4K kvalitě, která zahrnuje více než 40 natáčecích lokalit po celém světě, včetně Zambie, Skandinávie, Kambodži a Austrálie.

Love Nature HD bude distribuován prostřednictvím platforem skupiny M7 pro Benelux (Canal Digitaal, Online.nl a TV VLAANDEREN), Českou republiku a Slovensko (Skylink). Kanál bude k dispozici v angličtině a s holandskými titulky. Česká lokalizace bude následovat krátce po spuštění kanálu 15. srpna.

V rámci této dohody budou služby platforem M7 zajišťovat bezpečné a spolehlivé poskytování satelitních služeb Love Nature HD třetím stranám v rámci celoevropského pokrytí satelitu ASTRA 3B na orbitální pozici 23,5 stupně východně a poskytovat veškeré související podpůrné služby pro operátory třetích stran.

Love Nature 4K bude k dispozici pro korporátní zákazníky společnosti M7 na německy mluvících trzích, stejně jako pro koncové zákazníky M7, kteří jsou schopni přijímat HotBird na 13 stupních východně.
Ward Platt, CEO Global Networks & Kids ve společnosti Blue Ant Media: „Spolupráce se skupinou M7 Group nám poskytuje okamžitý vstup do velké divácké základny na několika klíčových evropských trzích, včetně debutu našeho HD a 4K kanálu v České republice a na Slovensku. Toto nové a nevýhradní distribuční partnerství nám umožní oslovit více diváků, kteří prahnou po našem prvotřídním přírodovědeckém obsahu v té nejlepší kvalitě a dále otevře dveře programu Love Nature ve střední a východní Evropě“.

Bill Wijdeveld, viceprezident pro rozvoj podnikání M7 Group: „Se smlouvou s Blue Ant Media jsme velmi spokojeni. Love Nature, který se plně věnuje přírodním vědám a vysílá v nejvyšší kvalitě, je skutečně jedinečným kanálem a skvělým doplňkem naší programové nabídky. Těšíme se na úspěšnou spolupráci na našich různých evropských trzích.“

V Lucemburku, dne 12. června 2019 - Bill Wijdeveld, M7 Group a Susan Stafford, For Blue Ant Media


Společnost M7 Group S.A., se sídlem v Lucembursku, je jedním z největších evropských provozovatelů satelitních a IP televizních platforem. Skupina M7 používá různé značky v různých zemích: Skylink a Freesat v České republice a na Slovensku, Canal Digitaal v Nizozemsku, TV Vlaanderen a TeleSat v Belgii, HD Austria v Rakousku, UPC Direct v Maďarsku, FocusSat v Rumunsku a Diveo v Německu. Všechny značky nabízejí klientům balíčky na míru, přizpůsobené místní kultuře a jazyku. V dnešní době čítá M7 Group více než 3 miliony zákazníků, z čehož má 0,8 milionu přístup k základnímu balíčku: domácnosti, se stovkami satelitních a IP rádiových a televizních služeb v digitální a HD kvalitě. Od roku 2011 také M7 Group poskytuje svým zákazníkům v Nizozemsku a Belgii širokopásmové a telefonní služby. Služby platforem M7 poskytují provozovatelům komplexní distribuční řešení pro příjem DTH, kabelů a IPTV. Pro více informací: www.m7group.eu.

Blue Ant Media je mezinárodní výrobce, distributor, provozovatel kanálů a společnost poskytující videohry. Provozujeme sedm výrobních hal po celém světě, vytváříme obsah pro rozhlasové a televizní stanice a streamovací platformy, od dokumentárních přes animované seriály až po dramata. Naše distribuční činnost, Blue Ant International, nabízí širokou škálu obsahu, včetně jedné z největších světových nabídek přírodní historie ve 4K. Blue Ant Media provozuje lineární a SVOD kanály na několika kontinentech pod 14 programy včetně Love Nature, Smithsonian Channel Canada, BBC Earth (Kanada), ZooMoo, Arcade Cloud a další. Omnia Media, naše herní společnost, má největší síť talentovaných hráčů na světě. Vytváří a distribuuje obsah videoher přes digitální a OTT platformy, jako je YouTube, Snapchat, Facebook a další. Blue Ant Media sídlí v Torontu a disponuje devíti mezinárodními pobočkami v Los Angeles, Singapuru, Aucklandu, Dunedinu, Londýně, Washingtonu, Sydney, Pekingu a Taipei. www.bluenantmedia.com


Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick, 12. 6. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27205/dohoda-o-distribuci-programu-love-nature-hd-a-love-nature-4k-mezi-m7-group-a-blue-ant-media/