Tour de France od soboty naživo na RTVS
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 05.07.2019
Už túto sobotu odštartuje 106. ročník Tour de France a spolu s ním boj Petra Sagana o rekordný siedmy zelený dres pre víťaza bodovacej súťaže. Dvojka prinesie od 6. do 28. júla najslávnejšie cyklistické preteky naživo, prvú etapu môžu diváci sledovať v sobotu od 14:00. RTVS pre športových fanúšikov pripravila aj Štúdiá Tour de France, rozhovory s odborníkmi a reportáže priamo z dejiska pretekov.


RTVS aj tento rok ponúkne priame prenosy zo všetkých 21 etáp najslávnejších cyklistických pretekov. Od štartu v belgickom Bruseli až po cieľ v Paríži bude divákov sprevádzať komentátor Vladimír Genda spolu s bratmi Velitsovcami. S nimi budú v Štúdiu Tour de France diskutovať aj moderátori Ľuboš Hlavena a Oľga Hamadejová. Pohľad do zákulisia Tour de France ponúkne priamo z dejiska pretekov Samuel Brečka, ktorý denne prinesie pôvodné reportáže a rozhovory zo zákulisia pretekov.

Špeciálny obsah o tohtoročnom Tour de France prinesie RTVS na samostatnom webe http://tdf.rtvs.sk, ale aj prostredníctvom vlastného grafického servisu počas priamych prenosov. V ňom sa diváci dozvedia viac o cyklistoch, tímoch, detaily o jednotlivých etapách, alebo si prečítajú odpovede na otázky, ktoré môžu položiť expertom a komentátorom na facebookovom profile Šport v RTVS. Diváci sa navyše môžu zapojiť aj do SMS hry a denne vyhrať hodnotné ceny.


Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27252/tour-de-france-od-soboty-nazivo-na-rtvs/