Ostrovný futbal pokračuje od tejto sezóny na PREMIER SPORT pre zákazníkov Telekomu i DIGI SLOVAKIA
Autor: Slovak Telekom/DIGI Slovakia , e-mail: info@telekom.sk Přidané: 06.08.2019
Zákazníci Magio TV od Telekomu i zákazníci DIGI SLOVAKIA budú mať aj v novej futbalovej sezóne tú najlepšiu športovú ponuku. Slávna anglická futbalová Premier League zostáva v ponuke Magio TV aj naďalej. Ostrovný futbal vo svojej plnej kráse, s množstvom dramatických a emotívnych momentov, dôrazných súbojov a hviezd zelených trávnikov je veľkým lákadlom pre obrovské množstvo fanúšikov na celom svete.


V novej sezóne na novom TV kanáli

Zákazníci Magio TV i DIGI SLOVAKIA si budú môcť pozrieť zápasy Premier League na úplne novom televíznom kanáli s názvom PREMIER SPORT. Už 9. augusta 2019 o 9-tej hodine večer odštartuje maratón priamych prenosov, záznamov, magazínov a štúdií otváracím zápasom novej sezóny medzi Liverpool FC a Norwich City.


Ešte viac zápasov Premier League

V predchádzajúcej sezóne bolo maximum stanovené na 200 priamych prenosov, pričom v ďalej sezóne bude možné odvysielať o 32 zápasov navyše.


Všetky informácie na jednom mieste

Takmer 30 magazínov mesačne, štúdiá k top zápasom, exkluzívni hostia či pravidelný sumár zostrihov z duelov nižších anglických súťaží. Spolu s novým kanálom štartuje aj úplne nová relácia PL Focus. Každý utorok večer prinesie tie najzaujímavejšie informácie z aktuálneho diania v Premier League.


Megašlágre už počas leta

Premier League štartuje nový ročník dávkou veľkých šlágrov, ktoré nemôžu vo vysielaní PREMIER SPORT chýbať. Ich súčasťou budú štúdiá so zaujímavými hosťami. Medzi prvé derby sezóny sa určite radia zápasy:

- 11.08.2019 17:00 Manchester United – Chelsea
- 17.08.2019 18:00 Manchester City – Tottenham
- 24.08.2019 18:00 Liverpool – Arsenal


PL Fantasy

V ďalšej sezóne nebude chýbať ani liga pre divákov v podobe PL Fantasy, kde si budú môcť fanúšikovia poskladať svoj tím, zbierať body či hrať o zaujímavé ceny pre tých najlepších.


O spoločnosti Slovak Telekom

Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Svoje produkty a služby ponúka pod značkou Telekom jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom prostredníctvom pevnej i mobilnej siete. Na trh prináša medzinárodné poznatky, inovatívne riešenia a najnovšie technologické trendy. Slovak Telekom je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group. Jej majoritným akcionárom je spoločnosť Deutsche Telekom Europe B.V. s 100% podielom akcií.


Michal Korec, Hovorca pre služby a financie, Slovak Telekom, 5. 8. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27326/ostrovny-futbal-pokracuje-od-tejto-sezony-na-premier-sport-pre-zakaznikov-telekomu-i-digi-slovakia/