Česko Slovensko má talent pokračuje sérií talentů
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 05.09.2019
V pátek a v pondělí vás čeká další dávka emocí a neuvěřitelných talentů. Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Coolácky vás pak zabaví a nabídne vám další pohledy do zákulisí neřízená dvojice Sonia Edde a Jakub Kotek.


Nechte se překvapit, jaké úžasné i bizarní výkony přinese další porce Talentu. Prozrazujeme další novinku – zlatý bzučák budou moci využít poprvé také moderátoři. Budou mít jednu společnou možnost poslat někoho rovnou do finále. V letošní sérii se tak můžete těšit celkem na 5 zlatých bzučáků.


Další díly uvidíte:

Česko Slovensko má talent v pátek 6. září ve 20.15 na Primě
ČSMT AFTERSHOW v pondělí 9. září ve 20.15 na Prima COOL


V úvodu nás rozesměje belgický talent, který vypadá jako Einstein. Čekají nás různé druhy tance s rozmanitými rekvizitami a velkým věkovým rozptylem soutěžících. Nebudou chybět ani pěvecké a hudebně autorské talenty. Někteří z nich mají ovšem více odvahy než talentu.

Nelze si nechat ujít fantastické vizuální umění. Překvapí žena v pavím rouše, která si tak trochu zahraje na Janet Jackson. Samozřejmě budeme kouzlit – očaruje nás mladý talent. Silová akrobacie zaujme ženy i muže. A čeká nás pohádka, že láska překoná vše – státní hranice i falešný zpěv.

Španělský tanečník/akrobat nám předvede, co vše dokáže se svými údy, a že to zdaleka nebude všechno – nebojí se totiž ani ohně nebo střepů a na pomoc si dokonce pozve Martu s Dianou. Dokáže závěrečnou řádku šílených pěveckých výkonů zachránit nějaký jedinečný talent? A využije někdo z porotců zlatý bzučák už ve druhém dílu?


Mgr. Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 4. 5. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27392/cesko-slovensko-ma-talent-pokracuje-serii-talentu/