Premiérové časti zábavných šou RTVS už dnes - od soboty 7. septembra
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 07.09.2019

Diváci RTVS sa už od dnes - soboty 7. septembra môžu tešiť na nové premiérové časti Neskoro večer, zábavno-súťažných šou Milujem Slovensko a Záhady tela či exkluzívnych hostí v Zlatých časov.


Jesenná séria talkšou Neskoro večer odštartuje v sobotu 7. septembra o 21:30 premiérou 126 epizódy. V nej privíta moderátor a zabávač Peter Marcin speváka, hudobníka a fotografa Petra Nagya, ktorý tento rok oslavuje nielen okrúhle životné jubileum - 60 rokov, ale aj 35 rokov na hudobnej scéne. Druhým hosťom bude humorista Ján Snopko a Peter Marcin privíta aj Kamilu Mitrášovú, rómsku propagonistku úspešného slovenského filmu Loli paradička. V septembri sa diváci talkšou Neskoro večer môžu tešiť aj na hostí ako raper Kali, Olivera Andrásyho, Patrika Vyskočila, Borisa Valábika či talentovanú speváčku Karmen Pál-Baláž.

Aj Záhady tela, zábavno-súťažná šou, prinesie v septembri nové časti s novými hosťami. V prvej premiére tejto jesene, ktorú odvysiela Jednotka v sobotu 7. septembra o 20:30, si svoje vedomosti preverí Zdena Studenková, Milan Ondrík, Eva Pavlíková a Martin Salacha. V septembri si zasúťažia aj Marian Gáborík, Ľubomír Višňovský, Sima Martausová a Dominika Mirgová či členovia kapely S hudbou vesmírnou.

Svoj štvrtý rok na televíznych obrazovkách otvorí talkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej. Už v septembri sa diváci môžu tešiť na spomínanie aj prostredníctvom bohatého televízneho archívu s hosťami Emíliou Vášáryovou, hercom a čerstvým držiteľom ceny pre najlepšieho herca festivalu v Karlových Varoch za koprodukčný film RTVS Nech je svetlo Milanom Ondríkom, jednu z najúspešnejších slovenských športovkýň Nasťu Kuzminovú, Braňa Kostku či športového moderátora a komentátora RTVS Marcela Merčiaka. Prvú premiérovú časť po letných prázdninách uvidia diváci na Jednotke vo štvrtok 12. septembra o 20:30.

Fanúšikovia šou Milujem Slovensko sa už teraz tešia na návrat kapitánskej dvojice Adela Vinczeová a Daniel Dangl. Tí, spolu s moderátorom Martinom Nikodýmom a svojimi tímami budú na obrazovkách Jednotky znovu súťažiť od piatku 13. septembra o 20:30. Nebude chýbať osvedčená zostava kapely Milujem Slovensko Band a niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré súťaž oživia. V úvodných jesenných častiach sa v Milujem Slovensko zabavia aj Majo Labuda, Ady Hajdu, Matej Landl, Zuzana Vačková, Lucia Siposová, Danica Jurčová, finalisti prvej slovenskej SuperStar na čele s jej víťazkou Katkou Koščovou, reprezentačný výber MUFUZY, ale aj moderátori športu RTVS a moderátorky Dámskeho klubu.


Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27402/premierove-casti-zabavnych-sou-rtvs-uz-dnes-od-soboty-7-septembra/