TV Markíza: Na telo sa vracia už túto nedeľu v mimoriadnom formáte
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 07.09.2019

Divácky úspešná politická diskusná relácia Na telo sa na obrazovky TV Markíza vráti už túto nedeľu, 8. septembra 2019, v tradičnom čase o 13:00 hod. Moderátor Michal Kovačič v štúdiu privíta prezidentku Zuzanu Čaputovú.


Diskutovať budú o posledných horúcich politických aktualitách, ako nútený odchod štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej (Smer-SD), ďalšie prekvapujúce skutočnosti odhalené v komunikácii Mariána Kočnera či možný návrat Štefana Harabina na čelo Najvyššieho súdu.

Reč však bude aj o nadchádzajúcej pracovnej ceste prezidentky na klimatický summit OSN. S akým posolstvom pocestuje na toto rokovanie a s kým bude o týchto dôležitých otázkach hovoriť?

Prezidentka však túto nedeľu nebude jediným hosťom v relácii Na telo. V živých vstupoch budú na hlavu štátu reagovať hneď traja zástupcovia parlamentných strán - podpredseda SNS Anton Hrnko, podpredseda SaS Ľubomír Galko a Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina - Boris Kollár.

Okrem toho moderátor Michal Kovačič v Na telo odprezentuje výsledky exkluzívneho prieskumu pre TV Markíza. Agentúra FOCUS zisťovala názory Slovákov na zákon o sprísňovaní interupcií, o ktorom budú poslanci rozhodovať už na septembrovej parlamentnej schôdzi.

TV upútavka: https://bit.ly/2k1WNUP


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27404/tv-markiza-na-telo-sa-vracia-uz-tuto-nedelu-v-mimoriadnom-formate/