Lucie Bílá odstartovala velmi emotivně 12. sezónu pořadu Limuzína s Mírou Hejdou
Autor: ÓČKO TV , e-mail: info@ocko.tv Přidané: 08.09.2019
Jedna z nejdéle vysílaných talkshow v ČR, Limuzína s Mírou Hejdou, letos startuje svoji 12. sezónu. V minulosti se už v téměř devítimetrovém voze svezli a odpovídali na otázky moderátora Míry Hejdy hosté jako Marek Eben, Helena Vondráčková, Leoš Mareš, Richard Krajčo, Oldřich Kaiser, Tereza Brodská, Josef Vojtek, Anna K. a mnoho dalších. Pořad se stal již stálicí Stanice O a vlajkovou lodí jejího kanálu ÓČKO STAR.


Loňskou sezónu pořadu Limuzína pokřtil Karel Gott, který se jako první svezl v nové unikátní Limuzíně Lincoln Continental 2019 vyrobené na zakázku pro Českou republiku v jediném kuse v Evropě. Letošní vysílání zahajuje Lucie Bílá, která se už v historii v pořadu objevila. „To už je to 8 let? To jsi mi byl mezi tím nevěrný s jinýma zpěvačkama a zpěvákama? uvedla na úvod Bílá hned po tom, co si port mikrofonu chtěla umístit na „kůzlátko“, že prý je stále pevné a dobře by tam držel!“ vzpomíná na natáčení moderátor a producent pořadu Míra Hejda.

Evidentně skvěle naladěná Bíla také emotivně zavzpomínala na svoji maminku, ale zároveň prozradila i plány blízké budoucnosti. Nejen po pracovní stránce v rámci nového alba a koncertního turné Bílé Vánoce, ale také odpověděla na častou otázku bez odpovědi – jak to vidí se svatbou s přítelem Radkem Filipi.

Letošní zahájení sezóny je zajímavé i počtem oslavenců. Svoje kulatiny v zářijových dílech oslaví Eva Pilarová, Aleš Brichta nebo Jakub Smolík. Objeví se například i Michal Jančařík, který se po svém osudovém zdravotním problému vrací do pracovního režimu. „S Michalem mluvíme i o tom, co lidé na vozíku musí řešit, když se jim takováto nešťastná událost náhle stane. Čeká je například kompletní úprava bydlení, jinak se nedostanou ani na záchod. Musím říct, že jeho sílu obdivuji,“ dodává Míra Hejda.

Limuzína s Mírou Hejdou se vysílá každý týden ve čtvrtek od 17:00, v sobotu od 11:00 a v neděli od 18:00 na ÓČKO STAR.

Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO STAR, ÓČKO EXPRES a ÓČKO BLACK jsou součástí multimediální skupiny MAFRA.


Milana Bazanac Kadlčíková, Marketingová manažerka ÓČKO, Anděl Media Centrum

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27406/lucie-bila-odstartovala-velmi-emotivne-12-sezonu-poradu-limuzina-s-mirou-hejdou/